MasterPass

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 4. 11. 2014 23:53

O kampani MasterPass™

Plaťte pomocí MasterPass™ své nákupy na e-shopu Alza.cz, společnosti České dráhy a portálu DámeJídlo.cz a získejte výhodné slevy a dárky.
Navíc soutěžte o jedinečný hudební výlet do Londýna pro 2 osoby.
Akce platí od 1. 11. do 14. 12. 2014.
Více o pravidlech promo akce zde.
Alza: dárek ve formě e-knihy, audio knihy nebo předplatného magazínu Euro při nákupu na e-shopu Alza.cz
České dráhy: 10 % sleva na e-jízdenku při platbě na e-shopu CD.cz
Dáme jídlo: 15% sleva na další nákup při platbě na DameJidlo.cz

Jsem tuhle akci viděl při placení na ČD, tak jsem si to zařídil. Využívám slevu na jízdném. ;-)
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 5. 11. 2014 09:47

díky za info, sice mi to uspoří jen 6 kč na cestě vlakem jednou týdně, ale třeba se tam časem přidají i další zajímavé slevy

jinak nemá někdo vyzkoušeno, zda se po přidání kreditky GE tváří tato transakce jako platba na internetu? mám tu kreditku s 10% bonusem na internetové platby, tak zda to lze ještě vylepšit takto :D
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 5. 11. 2014 19:36

Teď jsem strávil hodinu a půl přidáváním karty do aplikace. Nezdařilo se. Ať kartu přidávám do Masterpass jak chci, tak tam vidět není. Navíc mi to hlásí, že název karty tam už mám. Heslo z blokace první transakce nevím kam zadat. *****ám na to. Nic debilnějšího než tuto aplikaci jsem v životě neviděl. Tohle nemá šanci zprovoznit 95% populace. U MasterCardu museli spadnout z višně, když tohle vypustili na světlo světa.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 11. 2014 22:09

Děkuji za poklonu, patřím mezi 5% populace (mno, furt lepší než mezi 4%). Zprovozněné jsem to měl během pár minut, včetně ověřovací platby 1,- Kč.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kockopes 5. 11. 2014 22:24

tak nevím, kartu registruji, a při potvrzení ověřovací platby to po mně chce autorizační kód, který když zadám, se hlásí jako neplatný...
kockopes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Demetrius 5. 11. 2014 23:02

Kartu mám přidanou ale nedaří se mi to ukončit, kde mámprovést u platbu
Demetrius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod paty07 6. 11. 2014 01:52

Mě to šlo všechno rychle (až na uvolňování místa v uložišti :D ).
Nainstaloval, vytvořil profil (nutné, jinak třeba dráhy nepustí platbu), přidat kartu, kde vyplním všechny hovadiny jako držitel, platnost..... v transakcích se objeví korunová transakce, v IB najdu kód, který přepíšu do aplikace. Pak třeba na ČD nakoupím jízdenku, dám zaplatit, na monitoru se objeví QR kód, v apliaci zvolím platbu, nasměruju na kód a pak už jenom potvrdit platbu a zadat mpin.

S mým sekajícím se starouškem jsem to dělal půl hodinky, nevíc zabralo vyčištění dat aplikací, abych to mohl nainstalovat, další zbytečný čas jsem zabil čekání na odezvu telefonu :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 11. 2014 07:15

kockopes píše: a při potvrzení ověřovací platby to po mně chce autorizační kód, který když zadám, se hlásí jako neplatný...

Autorizační kód není PIN, co jsi zadával při aktivaci programu, je to kód z SMSky, kterou ti pošle tvá banka pro ověření transakce.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kockopes 6. 11. 2014 07:39

tak jsem tomu dal ještě šanci...V nápovědě aplikace píšou cosi o int. bankovnictví, nicméně v návodu na webu o autorizačním kódu a ten (jak jsem nesprávně pochopil) je mj. také v detailech o transakci, která je uvedena v aplikaci a to jsem tam zadával. Nyní již vše OK. Díky za pomoc.
kockopes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 11. 2014 12:31

Tak jsem tím zaplatil prvně za výpis z Katastrofálního úřadu... Jinak státní slouhové si k tomu účtují 10,- Kč za "zprostředkování služeb platebního portálu", ono je asi 50,- Kč za 1 stránku PDFka málo...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 9. 11. 2014 19:07

tak teda nevím, chtěl jsem si koupit lístek na vlak na zítra, kartu atd. jsem přidal, to vše hotovo, žádný problém to nehlásilo a při pokusu o zaplacení na 4 pokusy pokaždé zamítnuto

platby kartou na internetu má karta povolené, konkrétně tou samou jsem hned poté lístek zakoupit přímo přes platební bránu (bez slevy a použití mastercardmobile) 6 kč sleva už mi za další patlání s tím nestojí
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 11. 2014 19:39

nj, autorizovat kartu pro aplikaci je nesmírně složité...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 9. 11. 2014 20:06

To tomasvlasak:

Doručovací adresu a adresu držitele karty vyplněnou máš?
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 9. 11. 2014 20:50

to vyplněný mám, ani při zapnutí aplikace mi to žádné problémy nehlásí (po nainstalování aplikace to dávalo upozornění, že některé funkce mohou být blokované právě protože chybí autorizovaná karta, adresa a ještě něco třetího), ale to vše jsem už přidal a nastavil, jen prostě po naskenování kodu z monitoru to bud rovnou zamítne a nebo napíše, že stav platby dohledám v historii transakcí a tam je to pak taky zamítnuté
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 11. 2014 07:44

Ta karta má povolené platby na internetu?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků