MasterPass

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 11. 2014 09:11

viz předchozí příspěvek, 4 krát zamítnuto přes aplikace MC mobile a hned poté v klidu na 1. pokus zaplaceno přímo přes platební bránu e-shopu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 11. 2014 11:51

A karta byla v aplikaci autorizována?

EDIT: Evidentně děláš něco blbě, protože teď jsem to absolvoval podruhé se stejnou kartou (v sobotu mi totiž lehnul telefon (pravděpodobně "díky" vypečené aplikaci Avast) takovým způsobem, že jsem obnovoval do továrního nastavení) a v pohodě.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 10. 11. 2014 12:33

Dne 8/11/2014 jsem aplikaci MasterPass použil několikrát pro nákup jízdních dokladů přes eShop ČD. Vše proběhlo bez problému.

Od včerejšího odpoledne se mi však přes eShop ČD nedaří pomocí MasterPass jízdní doklady zakoupit. Karta je v pořádku aktivní. Zkoušel jsem i přidat druhou kartu. Stále stejný problém- platby jsou zamítány.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 11. 2014 13:02

ano, karta autorizována byla, evidetně mám stejný problém jako eR99
další lístek budu kupovat zas na příští pondělí, tak uvidím, zda to do neděle opraví
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 10. 11. 2014 13:29

"Technici řeší problém s firewallem MasterPass. Na odstranění závady se pracuje." - Z FB MasterCard.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 16. 7. 2016 14:15

Zdar, právě jsem si zaregistroval kartu v mobilní aplikaci a hned je tady problém. V aplikaci obchodníka jsem v objednávce zvolil možnost platby přes MasterPass, ta mě přesměrovala na platební bránu na webu, ta mě přesměrovala do aplikace InCard, tak jsem zadal ten šestimístnej mpin a potvrdil platbu. Platba byla v aplikaci úspěšně zvalidovaná a hned se objevila v seznamu transakcí jako SCHVÁLENÁ. Jenomže to je asi tak všechno. Od obchodníka nepřišel ani emajl ani sms ani nemám nákup zobrazenej v seznamu nákupů na ú4tu u obchodníka. Dokonce ani nemám tu platbu strženou na účtu v bance. Vypadá to jako by nákup vůbec neproběhl. Platbu vykazuje jenom ta aplikace InCard. S nějakým zpožděním mi přišla SMS od INCARD s 10místným nějakým kódem kterej vůbec nevím jak mám použít, nikde ho nevyžadují. Som z toho volaaký zmetěný, ví někdo co s tim
Franz Ferdinand
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 7. 2016 16:09

Ten desetimistny kod jsi mel zadat na internetove strance ne? Zkus to znova.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 16. 7. 2016 16:21

osobne2 píše:Ten desetimistny kod jsi mel zadat na internetove strance ne?

Žádná internetová stránka nebyla, objednával jsem z aplikace, platil z jiné aplikace, a nikde se to na žádnej kód neptalo. Platba byla v InCard schválena tak ji považuju za dokončenou. Nakonec jsem musel zaplatit kartou v aplikaci obchodníka což není zrovna moje parketa. Tuhle platbu už to vzalo poté co jsem navýšil limit.
Franz Ferdinand
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 7. 2017 08:44

Taky od vas chce CSOB brana nove smsky pri placeni pres Masterpass?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 2. 7. 2017 09:53

ČSOB nevím, ale Cetelem (nově) ano.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 2. 7. 2017 21:55

L
Paul Atreides
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků