Věrnostní program CREEDO

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 12. 9. 2018 08:45

ZUdravím, nákup jízdenek Flixibus tak to připsane okamžitě
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 4. 10. 2018 22:17

No poslední dva nákupy Flixibus se vůbec nezaznamenali. Po kontaktování Creeda se vymlouvají na Cookies, že je asi nemam v prohlizeci povolené . Což není pravda. Dost mě to štve, púrotože jízdenky na Flixbus kupuju tak jakoé tak. no a žádný jiný system Flixibus nemá. Máte také podobné zkušenosti. děkuji
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 05:45

Ja mam v Creedo stale nepotvrzene odmeny za nakupy v aliexpress, uz je jich asi dvacet a nektere az z dubna 2018, nepripsali mi jeste ani jednu odmenu. Funguje to vubec nekomu?
pomah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 10. 2018 08:28

Nevim no me se zati u Flixibus ty nakupy zaznamenavali. A jednu po urgenci, a druhou hned po zaznamenani pripsane. Nakup Dr Max tak zazamenan v poradku, po te lhute takly urgence. Ale taky pripsano. Ty posledni nakupy u Flixbu ani nezaznamenany.Ma proklikem z creedo jeden naku u dr max. Ale jeste jsem se pro to nebyl v lekarne vyzvednou a zaplatit. A pak uvidime.Aliex nepouzivam. Potrenoval bych na odmenach dostat na tech 300kc a az je pripisou na ucet tak creedo zrusit. Tak takove jsou me zkusenosti
Je v creedo vyuzival jen odmeny z zaloh nejprve EEE dokud byly, pak v Yello, (kdyz to bylo z tech zaloh tak to bylo nejspolehlivejsi)
mam zkusenost ze jsem si chtel nechat neco vytisknout a svázat v reprocentru JAFA a ta obsluha to vubec neumela
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 10:24

No mam tam cca 190 Kc a take potrebuji jen dostat se na 300 Kc, vybrat a zrusit.
pomah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 10. 2018 14:12

No nakonec mi creedo poslalo mail, kde chteou nejake dalsi udaje k nakupu Flixbus , aby to mohli u flixbus reklamovat. Dám vedet jak to nakonec dopadlo.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 14. 10. 2018 22:27

no zatim od creeda zadna odpoved
D.roak
Diskutér

Předchozí stránka