Prima Port

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Korzaik 17. 8. 2016 08:50

Máte někdo Prima Port?
http://primaport.cz/

Jedná se o slevovou kartu, která má docela zajímavé podmínky, dostanete k ní slevy celkem za 2000, které můžete využít u partnerů programu. Většinou se jedná o slevy okolo dvou stovek, ale zajímavé je, že bez podmínek, tzn. bez výše minimálního nákupu. Takže třeba v Intersportu nebo Husky vyberete zboží za 200 (250) Kč a máte to zdarma.

Pro některé klienty České pojišťovny je karta zdarma, jinak stojí stovku. Má to ovšem jeden malý háček, při registraci chtějí rodné číslo. Jestli kontrolují správnost, to nevím. :hm
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 18. 8. 2016 06:25

Jojo, kartička mi přišla asi před měsícem (je zdarma). Mám u ČP životko a povinné ručení. Zběžně jsem se na ty slevy díval a nic mě nějak extra neoslovilo. Nicméně máš pravdu, že tam není omezená výše nákupu u určitých slev, takže pro nákup nějaké levnější věci se to hodit může.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 8. 2016 11:39

Podle toho jak jsem se na to zběžně díval tak ty slevy budou pro asi většinu lidí nevyužitelné, protože buď necestuji a nebo nabízené služby nevyužívají. Navíc ty slevy jsou časově omezené. Kdo ale má v úmyslu něco z toho v blízké době využít tak třeba jednorázově se mu ta některá sleva může hodit, ale když dá za kartu stovku tak ta sleva už pak zase ne pro každého bude až tolik zajímavá.
Ono těch různých slevových a bonusových karet je už tolik, že kdyby to všechno chtěl někdo využívat tak by jich musel mít celou sbírku a pak neustále sledovat co a kde se dá s nějakou slevou nebo bonusem výhodněji koupit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kalypso20 22. 8. 2016 22:38

Celkem přehledně je to vysvětleno tady o co se jedná: https://www.picodi.com/cz/nakup-hlavou/ ... plny-vyhod
Kalypso20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Korzaik 30. 9. 2016 22:30

Nemá někdo nevyužitou slevu pro nákup na Petcenter?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 10. 2016 10:22

Pokud má někdo zájem, tak v průběhu tohoto týdne lze získat tuto věrnostní kartičku zdarma. Nabídka je určena pro uživatele aplikace Mobile Pocket: http://www.mobile-pocket.com/?lang=cs, ale nejspíš ji neni nutno ani instalovat, nárok na slevu se uplatňuje zadáním textu "mobile" do čísla voucheru při registraci, resp. objednávce...

Screenshot_2016-10-03-11-08-17.png
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 10. 2016 12:13

Díky moc, hned jsem si požádal :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 3. 10. 2016 16:26

Ty současné slevy jsou ale voničem, snad se polepší.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 3. 10. 2016 17:58

Lepsi to bohuzel nebude...
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 10. 2016 08:00

Karta přišla poštou, ale čárový kód na ní je nečitelný, je napůl smazaný, takže je karta nepoužitelná, máte to také tak?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Dr.D 7. 10. 2016 08:11

Moje přišla OK.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2016 13:05

Také jsem objednal, díky za tip.
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 14. 12. 2016 16:17

Vtipné, akorát přišlo mailem...

Tu kartu jsem ani jednou nepoužil. :-)

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás informovat o ukončení projektu Prima PORT společnosti Prima DIRECT, s.r.o. Po tříměsíční zkušební době bylo vyhodnoceno, že projekt Prima PORT nenaplňuje naše očekávání, a proto jsme se ho rozhodli ukončit. Nevylučujeme, že v budoucnu přijdeme s novým projektem, který bude více efektivní a přitažlivý pro širokou veřejnost. Věříme, že Vám nový projekt budeme moci v blízké době představit, protože přímá komunikace se zákazníky je i nadále naší strategickou prioritou.

Naše rozhodnutí ukončit projekt Prima PORT nabylo účinnosti dne 1. prosince 2016. Veškeré transakce kartou PORTkou však bude možné realizovat do 15. ledna 2017. Dovolujeme si Vás upozornit, že ode dne 16. ledna 2017 již kartou PORTkou nebude možné realizovat žádné transakce a Vaše PORTka bude deaktivována.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 14. 12. 2016 16:27

Me poslali tu kartu stejne necitelnou, reklamaci neresili, tak ji mohu rovnou vyhodit.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 14. 12. 2016 16:33

Já jich mám že šesti objednaných pět doručených, tak teď mi aspoň vratej peníze za tu nedodanou :)
avathar
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků