Účtenková loterie EET

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 10. 2017 20:00

S474N: McD tam má dvě DIC. Možná zadáváš špatné.

EDIT: Tedy může mít dvě DIC...

-- 16. 10. 2017 21:06 --

jutae: to ti ji vyřadí, protože ji nespáruje. Zjednodušený režim je, když není online.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 10. 2017 23:06

Dve DIC, dvoje hodiny, proste bordel.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiay 22. 10. 2017 05:05

Babis vyhral volby celkem drtive, tak to vypada, ze jeho loterie hned tak neskonci. ;-]
jiay
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milansokol 2. 11. 2017 22:53

Tak mám pořád dilema, jestli do loterie jít a nebo ne. Mám zde poměrně velkou kupu nastřádaných účtenek(když se mi v obchodě zeptají, jestli účtenku chci, tak vždy frajersky odmítnu, ale když dají automaticky, tak si ji vezmu), ale sám nevím, jestli se mi chce "vyhradit si na to aspoň den" a začít to sázet do systému. Na jednu stranu je to lákavé, kdyby klapla nějaká větší výhra - pro mě zajímavé od 20tis. Na druhou stranu, když vidím nějaké statistiky o počtu již zaregistrovaných účtenek. Dále jak se vytvořila přímo "účtenková komanda", která si mezi sebou účtenky mění, snad i přeprodávají, dále zde máme velmi sinou skupinu přímo obchodníků, kteří samozřejmě hrají i s vlastními vydanými účtenkami. Nerad bych vyhazoval peníze do koše.

Poraďte mi. Rád bych udělal nějaké rozhodnutí, kterého nebudu posléze litovat. Začít hrát a věnovat se tomu naplno a nebo vyhodit do koše, případně někomu věnovat.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 2. 11. 2017 23:51

I ten obchodnik si ze svyho kramu muze zaregistrovat maximalne 1 uctenku denne. Takze asi tak..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 3. 11. 2017 08:47

Celý den tím nestrávíš, i když budeš všechny potřebná data vkládat přes klávesnici na PC, tak jedna účtenka je hotová za 30 sekund.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milansokol 3. 11. 2017 08:54

Taki píše:I ten obchodnik si ze svyho kramu muze zaregistrovat maximalne 1 uctenku denne. Takze asi tak..

Tak k tomuto samozřejmě slouží anonymní vklad účtenky. Domnívám se, že to bude první úprava, co na Úctence udělají a to, že zruší anonymní zadávání. Protože díky tomu tato podmínka v podstatě neplatí.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod truct 3. 11. 2017 16:20

Ja zadaval minuly mesic uctenky prubezne, tenhle mesic jsem nezadal uz nic, uctenky skladuji a rozhodnu se po vylosovani vyhercu, jestli budu vubec pokracovat. Co me stve, ze mi to hodne uctenek nezaregistrovalo.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milansokol 3. 11. 2017 16:37

A máte všichni už vyřízené MojeID? Nebo to neřešíte a nevěříte tomu, že by mohla padnout větší výhra.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod truct 3. 11. 2017 16:56

Nemam overenou totoznost pres mojeID. Je treba posilat tam sken dokladu totoznosti?
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 3. 11. 2017 17:52

truct píše:Nemam overenou totoznost pres mojeID. Je treba posilat tam sken dokladu totoznosti?

V případě mojeID se nikam neposílá sken dokladu totožnosti. Pro Účtenkovku se vyžaduje tzv. validace účtu mojeID. Validaci lze vyřídit těmito způsoby:
1. osobní návštěvou v centrále mojeID nebo na validačním místě, např. ve vybraných knihovnách (ZDARMA)
2. odesláním žádosti o validaci z Vaší datové schránky do datové schránky sdružení s identifikací odesílatele - pouze pro právnické osoby (ZDARMA). Nicméně Účtenkovka není určena pro právnické osoby.
3. validovat přes datovou schránku přímo v nastavení Vašeho účtu - pouze pro nepodnikající fyzické osoby (ZDARMA)
4. úředně ověřeným podpisem na žádosti o validaci (u notáře nebo na pracovišti CzechPOINT - za poplatek)

V Účtenkovce je třeba mít účet mojeID jen pro výhry od 20000 Kč výše.
Naposledy upravil nikko dne 3. 11. 2017 17:59, celkově upraveno 1
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod truct 3. 11. 2017 17:59

Nojo, tak to budu resit, az neco vyhraji.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milansokol 3. 11. 2017 18:08

Jde o to, jestli v případě vyšší výhry budou tolerovat, že si začneš teprve MojeID vyřizovat. Z těch podmínek to není úplně jasné.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod truct 3. 11. 2017 18:15

Ja bych rekl, ze to jasne je, vyhrat muze kazdy s registrovanou vyherni uctenkou, vyplatit vyhru 20000 Kc a vice lze jen tomu, kdo bude mit ucet overeny pres MojeID. Ale nemusi byt overeny uz v okamziku vyhry.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 3. 11. 2017 19:57

Z pravidel je úplně jasné, že validovat MojeID je nutné do 30 dnů od oznámení výhry na hráčském účtu, nebo e-mailem, či sms ... tedy v okamžiku výhry nemusí být zvalidováno 8-). No a protože štěstí přeje připraveným, podařilo se mě preventivně zvalidovat přes datovku. Nebýt možnosti to vyřešit od stolu přes datovku, validoval bych, až by mě vehementně nutili chechtáky, nebo přibližovadlo 8-D
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků