Účtenková loterie EET

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod eL Ká 26. 9. 2017 17:36

Uvidíme, jak se mi bude chtít přepisovat ty kódy. Sice Babiše z duše nenávidím, ale hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. Spíš asi budu hrát příležitostně, odmítám své oblíbené hospůdky, večerky a kebabárny otravovat s žádostí o babišenku.
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 17:56

Ja myslim, ze bude android aplikace, ktera ty EET uctenky dekoduje, ze nebude treba nic prepisovat.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eL Ká 26. 9. 2017 18:06

Oficialni aplikace bude, ale pochybuji, ze bude mit OCR. To by predpokladalo, ze se nekdo na zacatku zamyslel :)
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 9. 2017 18:25

Pisou tam ze bude mit OCR
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 18:57

Ja myslim, ze moc lidi to hrat nebude, jsou na to lini registrovat jednu uctenku na kazdy den, takze bude nejaka sance neco vyhrat.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eL Ká 26. 9. 2017 20:24

No v to já doufám, že bude větší šance, než ve Sportce :)
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 20:49

Navic je ticket zdarma.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zivan 27. 9. 2017 01:41

Zaujalo me ve FAQ:
Mohu účtenku přihlásit vícekrát? Mohu ji přihlásit já a pak ještě někdo jiný?

Ne. Každou účtenku lze přihlásit pouze jednou. První bere.

Takze novou funkci do EET pokladny bude automaticke prihlaseni uctenky do loterie ihned po vystaveni? :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maru.s 27. 9. 2017 02:55

Ale k cemu by to prodejci bylo, kdyz muze do loterie pouzit pouze jednu uctenku denne?
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 9. 2017 07:12

Hanba by mne fackovala, kdybych se té estébácké kašpárkoviny zúčastnil.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 27. 9. 2017 07:30

Já se určitě zúčatním a doufám, že bude co nejvíc takových jako T.M., aby byla co největší pravděpodobnost na výhru. Takže za mne - ano a teď si budu opravdu brát účtenku i za to presso v bufetu, kde jsem jí nikdy nechtěl..

maru.s píše:Ja myslim, ze moc lidi to hrat nebude, jsou na to lini registrovat jednu uctenku na kazdy den, takze bude nejaka sance neco vyhrat.

S největší pravděpodobností tomu tak bude. Na SVK to hrají v rámci TV soutěže a jsou tam neustále ty samé obličeje soutěžících.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 9. 2017 08:04

Je zajímavé, kolik Čechů s nadšením hrbí záda a kolik Heydrichových přisluhovačů mezi námi stále je. A ještě se smějete těm, kteří odmítají kolaborovat. Máte vůbec svědomí? Nijak jsme se z 20. století nepoučili a historie druhé republiky a normalizace se vrací.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod maru.s 27. 9. 2017 08:36

Co jste si tam zvolili, to tam mate. Ja k volbam nechodim, ja se jen prizpusobuji situaci.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eL Ká 27. 9. 2017 09:12

Přesně jak to napsal maru.s - radši bych toho estébáka viděl za mřížema, ale když chce rozdávat státní rozpočet (do kterého měsíčně posílám přes 50% svých peněz), nebudu blbej a o šanci dostat něco zpátky si zahraju.

Jen ať celej ten EET krám příští vláda zruší (a vezme k tomu i kontrolní hlášení) - já budu jedině rád.
eL Ká
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků