Účtenková loterie EET

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod muf2muf 7. 11. 2017 20:20

206 účtenek??? :-D Se svýma 15 účtenkama jsem proti vám salát.
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod truct 7. 11. 2017 20:25

Vasek06 píše:Já bych řekl, max jedna denne na jeden ucet OD JEDNOHO OBCHODNÍKA !

Nepredpokladam, ze ta jedna pokladni pracuje pro vic obchodniku. ;-)

milansokol píše:truct:
Jo, takových lidí asi bude víc, co jdou po účtenkách jak husa po flusu :) Dobré je mít známou pokladní - tam se dá nabrat účtenek spousta.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 7. 11. 2017 20:31

muf2muf píše:206 účtenek??? :-D Se svýma 15 účtenkama jsem proti vám salát.


Musíš se víc snažit :-D Já jich mám ještě o něco víc ... než 300.
Sice šance na výhru je v podstatě mizivá, ale je to vpodstatě los gratis ...
Výhru očekávám každým dnem ... 8-D
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod truct 7. 11. 2017 20:35

Ja az patnacteho. ;-)

Kolik se ti jich nezaregistrovalo?
Naposledy upravil truct dne 7. 11. 2017 20:37, celkově upraveno 1
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 7. 11. 2017 20:36

Vždyť říkám .... každým dnem ... :-D
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod truct 7. 11. 2017 20:37

To mas az za tyden. :pozor
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 7. 11. 2017 20:47

truct píše:Ja az patnacteho. ;-)

Kolik se ti jich nezaregistrovalo?

Nemám přehled ... ale asi 10 - 20 %.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milansokol 7. 11. 2017 20:49

Tak samozřejmě účtenek od jednoho obchodníka v jeden den můžu zaregistrovat kolik budu chtít. Pravidla to povolují. Stačí se zamyslet.

Největší legrace bude, až bingo vyhraje někdo, kdo tam vrazil jednu nebo dvě účtenky a ti se stovkami účtenek ostrouhají :-)

Jinak souhlasili jste, že v případě výhry se budete účastnit velké slávy na MF (zřejmě selfie s Babišem, novináři atd.) ? :) A nebo si to chcete v klídku a potichu převzít bez veké parády.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasek06 7. 11. 2017 20:54

Já si myslím, že je nutné to všechno brát s nadhledem ... Hlavně to přežít ve zdraví ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Torns 8. 11. 2017 01:38

Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 05:55

milansokol píše:Tak samozřejmě účtenek od jednoho obchodníka v jeden den můžu zaregistrovat kolik budu chtít. Pravidla to povolují. Stačí se zamyslet.

To je ale blbost ne? Musel bys mit vic uctu, tedy na kazdou uctenku jeden, na kazdy pouzit jiny email, vest si nekde databazi prihlasovacich udaju a pak kdyz vyhrajes vice vyher, tak bys mohl overit totoznost jen u jednoho uctu.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 9. 11. 2017 17:10

Na jedne zjednodusene uctence mam jenom PKP. Chybi BKP. Preci i na offline uctenkach musi byt BKP a chybet by mel jen FIK (?) Cuju nejakou fiskularnu od obchodnika..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikko 9. 11. 2017 20:45

Ano, kód BKP musí být na účtence vždy. Pokud nefunguje spojení se serverem Finanční správy, je na účtence místo kódu FIK kód PKP.
https://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/proc-je-uctenka-z-eet-tak-dlouha-nefunkcni-spojeni-poznate-d/r~d8efa816b8aa11e6b635002590604f2e/
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 11. 2017 13:14

milansokol píše:Jinak souhlasili jste, že v případě výhry se budete účastnit velké slávy na MF (zřejmě selfie s Babišem, novináři atd.) ? :) A nebo si to chcete v klídku a potichu převzít bez veké parády.


Kde? Jsem při registraci v mobilu nic takového nečetl. To tam je automaticky?
Já nechci aby se vědělo, že jsem vyhrál višší částku.
KAždopádně, když vyhraju to auto, tak ho hned prodávám. Tmavěmodrý Ford Trend v holobytu. Hrůza.

Jinak já tam má asi tak 30 účtenek. Až tak to nežeru. To tam ťukat je přece jen pořád otrava. I když zdarma :-D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikko 11. 11. 2017 01:29

S-Tony píše:
milansokol píše:Jinak souhlasili jste, že v případě výhry se budete účastnit velké slávy na MF (zřejmě selfie s Babišem, novináři atd.) ? :) A nebo si to chcete v klídku a potichu převzít bez veké parády.

Kde? Jsem při registraci v mobilu nic takového nečetl. To tam je automaticky?
Já nechci aby se vědělo, že jsem vyhrál višší částku...

Při registraci přes mobil je jako poslední tato kolonka: "Souhlasím, aby Účtenkovka poskytla údaje o mé osobě Ministerstvu financí ČR...". Kolonka se zaškrtnout nemusí.
nikko
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků