Dálniční známka 2018

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jerry666 7. 12. 2017 22:13

V Albertu s bonusy:
https://www.tosevyplati.cz/sleva/dalnicni-znamka-2018-darky-a-slevy-58746
Takže je proto chytré koupit dálniční známku v Albert Hypermarketu - nikde jinde vám totiž nic nedají. U nich dostanete - autokosmetiku, Lego a slevu 5 korun na pohonné hmoty. 

Máte-li lepší tip, sem s ním.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 12. 2017 22:59

Mám jen horší tip. Benzinka MOL s MasterCard registrovanou v Priceless Specials to dá 1.5 % zpět a nyní dávají více bodů na věrnostní kartu MOL. Ale z jejich programu si dávám na benzínce jen kafe M za 1 Kč a někdy bagetu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 12. 2017 23:12

Vyhulbrku, MOL už je bohužel absolotní tragédie. Střídá se s Shellem na přední příčce nejdražší pumpy. Někde je sice díky konkurenci laciná, ale fakt si nepojedu kvůli tomu natankovat třeba do Hladova, natankuji daleko levněji jinde než u MOLu s 1,5% vratkou. Jinak loni a předloni (a možná ještě dříve) měl MOL v Priceless Specials v prosinci vratku 3%, letos utrum. Z Priceless Specials už je stejná fraška jako z iBod nebo kartou Diners Club.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 8. 12. 2017 05:25

Jo, kde jsou ty casy, kdy to byla Agip u GE s bene+ 3% dolu, sem-tam gratis mycka, k tomu sleva O2, smysluplne body na vernostni Agip karticku.
Ti madari to uplne dokopali.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 12. 2017 12:06

Kdepak, MOL má nejvalitnější benzín a naftu v ČR a cena do služebníhou auta mě je nezajímá.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 12. 2017 12:23

Ano, nechávají si to letecky dovážet ze Sibiře, zatímco ostatní joudové včetně Shellu to berou z Kralup nebo Záluží... Na Ježíška, předpokládám, věříš taky?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 8. 12. 2017 12:32

Nezásobuje MOL náhodou rafinérie Slovnaft? Btw tady je řeč o dálničních známkách, tak proč sem taháš cenu PHM?
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 8. 12. 2017 13:40

čulibrk píše:Kdepak, MOL má nejvalitnější benzín a naftu v ČR a cena do služebníhou auta mě je nezajímá.

Já koukám spíš na Pečeť kvality (když už).
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 8. 12. 2017 17:13

Je pravdou, ze co se tyce kvality, bude na tom MOL dobre. Dodava i do Globusu a Maker. Pecet kvality ale nema jen MOL. Jeden z nejkvalitnejsich benzinu ma Cepro (Euroil) a naftu nejspis nejkvalitnejsi (je to jediny nepremiovy diesel /za cenu normalni nafty/ bez bioslozky na trhu).
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 8. 12. 2017 17:41

Auta prece nejezdi na pecet kvality, ale na PHM. Jediny rozdil v PHM z tech tri ceskych rafinerii muze byt leda tak to, jestli berou ropu z ropovodu Druzba nebo Ingolstat. A to u cerpaci stanice nezjistis ani podle barvy nebo zapachu.
:D
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 12. 2017 20:33

Teoreticky je tam rozdíl v aditivech. Ale vzhledem k tomu, že aditiva berou v Záluží, bude rozdíl maximálně v množství aditiva a ne v jeho složení.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 8. 12. 2017 21:32

IQáku, přečti si, co jsem psal na tvůj předchozí příspěvek, ty teoretiku...
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nikko 8. 12. 2017 21:51

Dálniční známka 2018 zdarma k předplatnému Hospodářských novin nebo časopisu Ekonom.
https://www.periodik.cz/predplatne/caso ... &id=438839
https://www.periodik.cz/predplatne/caso ... &id=438838
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 12. 2017 14:00

to levnejc mi vysla od postovky k podnikatelskymu uctu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod sreamsite 25. 4. 2018 12:43

Náhodou neviete poradiť ako je s dial. nálepkou v Maďarsku?
https://tvshows.zone/
sreamsite
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků