Bonusy sázkových kanceláří "bez rizika"

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 22. 5. 2019 18:40

Tak u tenisu se dají dělat různé kusy a ojebat ten jejich systém prohry...I u jiné konkurenční sázkovky Synot jsem jejich sofistikovaný systém bonusu, který nejde vytáhnout klasickou sázkou proti sobě, dokázal ojebat a ještě vydělat více než mají ten bonus a to s jistotou, že neprohraji.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod hamilton13 26. 5. 2019 14:37

MS v hokeji sice dneska končí (doufám, že těm Rusům dáme :mrgreen: ), zároveň ale začíná tenisové French Open neboli Roland Garros, kde se určitě taky dají očekávat zajímavé akce od sázkovek, sám jsem zvědavý 8-)
hamilton13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 26. 5. 2019 15:29

Poslední šance na vysoké prémiové bonusy dnes s MS končí! Pište do SZ rovnou svůj mail a pošlu postup.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 31. 5. 2019 16:29

Tak Maxitip začíná svérázně vykládat svoje vlastní Obchodní podmínky. Novému hráči zaslal výhružný mail, že mu na vybíraný startovací bonus za registraci uvalí rovnou dva poplatky 10% za vklad a 10% za výběr a to minimálně ale 1000Kč !! poplateček... To jsou blázni a podvodníci, nectí ani svoje vlastní OP. Nechtějí nic slyšet že dotyčný vybírá 1000Kč bonus, prej je to výběr nesouvisející s sázením. 8-D
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod honza_krizek 31. 5. 2019 17:21

Mě šlo vybrat bonus až po protočení vkladu a i v den když jsem zadal sázku na protočení. Když jsem to zkoušel před sázkou, tak byl také problém
honza_krizek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 2. 6. 2019 12:26

redhaven: presne jak rikas
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 9. 6. 2019 19:12

Dnes jsem sázkovky pumpl o 3k na finále FO. Dále trvá možnost jen za sezení na zádeli získat několik tisíc na registračních bonusech, pište do SZ rovnou svůj mail !!! Pošlu postup jak ojebat i velmi mazané bonusy sázkovek vázané na nutnost sázky nad kurz 5 apod.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 12. 6. 2019 15:50

Maxitip má rekordní výplatní délku vyhraných částek do 100k, až 10 prac. dní dle OP, v něděli jsem dal příkaz k výplatě výhry v řdech desítek tisíc a koukám že ani dnes na kontě nic. Nesázím, nevím jak jsou na tom jiné SK...?
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 16. 6. 2019 22:33

Maxivtip smaze konto trvale az po 10 letech,tak bacha.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Roman1989 17. 6. 2019 00:03

marve - rozveď to prosím
Roman1989
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 6. 2019 00:09

... to vsechny sazkovky.
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránka