Letenky - ČSA - Smartwings

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ab84 27. 8. 2018 16:31

Budu kupovat 4 letenky, musí to být z Prahy (bohužel nemůžu letět s lowcostem z Berlína, Mnichova atd.). Na linku má monopol Travel Service, proto mají napálené ceny, je to celkem za 35 000 Kč. Dají se koupit přímo na webu Smartwings (je tam políčko promokód), tak i na ČSA (nemám míle).

edit: přímý let bez přestupů

Umíte někdo poradit, jak to koupit s nějakou slevou?
Naposledy upravil ab84 dne 27. 8. 2018 16:48, celkově upraveno 1
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod m_p_ 27. 8. 2018 16:43

Kam to je? Doporučuji na kiwi.com mrknout, jak to dát s přestupem, pak koupit na webu aerolinek. A nebo odstranit předpoklad, že to musí být z Prahy.
m_p_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 27. 8. 2018 16:48

Díky za reakci, zapomněl jsem zmínit další požadavek - přímý let. S přestupy nebo s jiným odletovým letištěm se dostanu na polovinu ceny, ale jde mi teď čistě o to, dostat nějakou slevu přímo při rezervaci na smartwings nebo čsa.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod m_p_ 27. 8. 2018 20:40

Takže přímý let, jedině z Prahy, teď už stačí jen napsat, že je i pevné datum. Pak už nezbývá nic než napsat, že je potřeba uspořit těch 35k nebo ustoupit z některého z předpokladů.
m_p_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 27. 8. 2018 21:55

Někdo holt musí druhým ty levné letenky zaplatit, smiřte se s tím.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 28. 8. 2018 06:02

Jedine přes nejakeho "prostředníka" s Diners kartou, ale tam je uspora tak mala, v desitkach euro, ze to v tomto pripade nemá smysl.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 11. 9. 2018 11:29

Tak jsem opět vyměknul a koupil jsem letenky z Mnichova za 12.000 Kč. Se Smartwings z Prahy bych zaplatil 35.600. Myslel jsem, že si připlatím za pohodlí odletu z Prahy, ale zase to nevyšlo. Kéž by už otevřeli ty Vodochody...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 11. 9. 2018 13:23

Ještě že u destinací jako třeba BKK to poslední roky vychází +/- stejně jako odjinud. Dřív se taky vyplatilo někam zajet.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 9. 2018 15:34

Zjisti si, kolik je potřeba mil a kolik jsou poplatky. Asi bych nějaké míle po desetníku sehnal.
Hlavně ale, jestli je v letadle za míle místo, někdy tam bývají jen dvě místa.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků