Nakupujete v Lidlu ?

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Nakupujete v Lidlu ?
Často 10 %  21%  [ 10 ]
Zřídka 16 %  34%  [ 16 ]
Nikdy 21 %  44%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 47

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 14. 4. 2006 14:06

Mě osobně se teda moc nelíbí, ale rodiče tam často nakupujou.
,,Odvaž se a pak se uvidí"-Napoleon
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Matej Pospichal
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 4. 2006 14:41

Nenakupuju, a nejen pro ten mizernej výběr.
Kdysi jsem se u nich ucházel o místo v IT, odepsali mně, že už je obsazený. Když jsem po 14 dnech našel ten inzerát znovu, napsal jsem jim, jestli si ze mne nedělají blázny. Odepsala pí sekretářka, že ze zájemců si osobně vybírá pan jednatel. No a vzhledem k tomu, že se inzeráty na ono místo objevují stále znovu a dokola, si pan jednatel buď vybírá špatně nebo se s uchazeči špatně zachází :twisted: .
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 14. 4. 2006 15:52

Jako naprosto karetně závislý člověk :D z této podstaty nenakupuji v Kauflandu ani v Lidlu. Navíc jsem si při nakupování zvykl už na určitý komfort, proto pokud jdu nakupovat ve velkém, chodím v 98% jen do Tesca anebo do Auchanu (PL). Když už musím vytáhnou něco tak nechutného jako je hotovost, preferuji soukromníky a menší řetězce, např. Jednutu apod. Kauflad mám přitom před barákem, Lidl je cca 800 m vedle něj. U Kauflandu autobusová zastávka a do autobusu mám problémy vejít i vyjít, protože mě a děti málem převálcují starší spoluobčané, kteří berou Kaufland vždy útokem. :?
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mae-geri 15. 6. 2006 23:07

Temer nikdy...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladik 17. 6. 2006 10:39

Nakupuju tam tedy téměř jen věci co maj v akci ale najdou se tam i dobrý věci. Třeba čokolády tam maj dobrý, džusy taky ujdou a za tu cenu super. A když maj v akci nakládaný okurky ve velký sklenici za 20,-. Pak tam maj i horší kvalitu třeba rybí prsty ale všude se najdou dobrý a špatný věci jen mi vadí že jde jen jedna pokladna a čeká tam třeba 5 lidí moc lidem neplatěj
Vladik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 6. 2006 13:40

Teď jsem tam koupil docela dobrý nanuky smetanový v čokoládě 60ml 16 kusů za 49,90 což je slušný ( = kus za 3.10 ).
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod brri 24. 10. 2017 10:18

Tyvole pres jedenect let. :shock: 8-D :D
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 24. 10. 2017 14:37

Za poslední rok jste zdražili tak, že kšefty už nejdou, co?
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Hellebrand 25. 2. 2018 16:51

Lidl podle mého názoru prodává ze všech našich řetězců nejkvalitnější zboží.
Hellebrand
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Olus49 2. 8. 2018 14:02

V lidlu nakupuji - neustale. A jsem spokojena.
Olus49
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neosobně 2. 8. 2018 17:04

"Co je v Lídlu není k jídlu"

Naštěstí, má Lídl hoodně daleko. Ta jejich firemní "kultůra" je velmi známá, už letité kauzy rozšmelcovaných mnohaletých stromů u jejich Lídlu, které napřed žádali pokácet legálně a pak to zkrátka udělali nelegálně. Zrovna nedávno byl článek o navratných a kyselinou otrávených s mnohaletých stromech někde na parkovišti Lídlu. Holt němce novým kouskům nenaučíš, mají rádi chemii ve všech podobách a nejépe v (p)otravinách pro podlidi z Východní Evropy.
neosobně
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků