Kde vytisknout levne vizitky?

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tommy133 31. 1. 2007 09:17

Potrebujeme do naší firmy udělat vizitky..Nevíte, kde se dají pokud možno co nejlevněji vytisknout?
tommy133
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim33 31. 1. 2007 11:56

Pokud se jedná o dotaz, který má nahrazovat nějaké výběrové řízení nebo aktivní průzkum trhu s vizitkami, tak to asi mělo být na nějakém webu zabývajícím se počítačovou grafikou nebo tiskem.
Cena bude záležet na množství. Z objednávky 100 vizitek vyjde jedna mnohem dráž než z 5000 vizitek. Dále bude záležet na náročnosti. Mnohobarevná vizitka třeba s fotografií bude dražší než dvoubarevná, černá + další barva, pokud na to budou v tiskárně příslušné tiskařské stroje. Při střídmém grafickém návrhu i ta dvou tří barevná bude vypadat dobře. Dá se taky pro firmu objednat velká dávku stejných firemních vizitek a jednotliví zaměstnanci si mohou svoje osobní údaje dopisovat nebo dotisknout razítkem.
Jednou jsem dělal osobní vizitky doma. Nasázel jsem je do listu A4 a v tiskárně nechal vytisknout na barevné laserovce na tuhý papír. Na A4 se jich vešlo 10 za 40 Kč.
radim33
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy133 31. 1. 2007 12:50

Díky za informaci:) Mas pravdu ze bude lepsi objednat vetsi mnozstvi než méně. Budeme potřebovat vytisknout 3x 500 vizitek, které jsou vícebarevné a potřebovali bychom to prave co nejdrive a za co nejlevněji;-)
tommy133
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alesa 31. 1. 2007 13:28

Tak proč si neobjednáš v městě, kde žiješ? :o)
alesa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tommy133 31. 1. 2007 13:39

Bohužel nejsem z Prahy, kde jich je asi spousta...:? na internetu jsem žadnou v poblíž Litoměřic nenasel..
Myslel jsem jestli nahodou nekdo nezná nějakou firmu, kam bych popřípadě zajel..

diky :wink:
tommy133
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanzikk 31. 1. 2007 15:43

Ahoj, nechával jsem si vytisknout minuly rok vizitky 250ks. Platil jsem jenom 295Kč za dopravu. Byl jsem velmi spokojen s kvalitou, akorat z druhe strany vizitek je předtištěný název jejich firmy...
hanzikk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tommy133 31. 1. 2007 16:33

To je dobrá cena, ale počítám že když jich budu potřebovat 1500,tak to bude asi dražší ne :roll: u jakeho obchodu jsi to objednaval?
tommy133
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanzikk 1. 2. 2007 10:25

To když jich budeš mít tolik tak to bude urcite drazsi:arrow: Zkus se podivat na Ja jsem si objednal ten freedesign.je v tom flash a muzes si je sam navrhnout..za 300k mi to prijde fajne 8) Urcite ti ale vytisknou i kdyz jim das svuj navrh.Je tam kalkulace tak si spocitej jestli ti to vyjde vyhodne:)
Naposledy upravil mikicz dne 15. 4. 2010 16:23, celkově upraveno 1
Důvod: reklama
hanzikk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erin 1. 2. 2007 10:54

to zni dobre...koukal sem se na jejich stranky a prijde mi vse srozumitelne. Ceny nejsou vubec prehnane a nejvic bych asi ocenil dobu dodani ktera je opravdu neuveritelne kratka...asi doporucim u nas ve firme ;)
erin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fighter88 14. 4. 2010 22:31

Ahoj, já jsem se také rozhodl nechat si vytisknout vyzitky pro svojí firmu. Váhal jsem mezi ofsetem a digitálem a nakonec jsem zvolil digitální tisk. Objevil jsem firmu CDSM z Ústí nad Labem a byl jsem s nimi velice spokojen. Vyzitky byly velmi profesionálně zpracovány a to za přijatelnou cenu. Mohu jen doporučit!
Fighter88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2010 07:31

Fighter88: vYzitky? Jinak opravud pekna reklama.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 15. 4. 2010 09:12

Pěkná? Žertuješ? Už jen ta grafika na jejich webu mluví sama za sebe. Možná by jejich "grafik" měl navštívit některou z grafických konferencí (zrovna včera byla u Microsoftu Web&Design), aby viděli, JAK to má vypadat a ne být 10 let za opicemi, nemluvě o tom, že 2 maníky z té firmičky znám osobně :-) a i v Ústí bych šel raději jinam a za stejné peníze...
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2010 09:14

Ruprecht001: no grafika mi prijde relativne v pohode, ale ty FRAME a miliony chyb ve zdrojaku :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 15. 4. 2010 11:19

Tenhle typ grafiky je už min 5 let totálně out. Grafici by měli sledovat trendy, jinak ať dělají letáky na sobotní brigády :-)
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2010 11:39

Ruprecht001: 90% webu ma teda rozhodne horsi graficky layout. Nicmene je pravda, ze zrovna u grafickeho studia by to melo odpovidat jejich cinnosti.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků