Kde vytisknout levne vizitky?

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod honzavala 15. 4. 2010 13:06

Oboustranně barevný tisk + jednostranně laminované, papír 300g křída - při dodaném návrhu za 0,70Kč/ks (1000ks) censored težko seženete lepší poměr ceny a kvality. Připravujeme nový web i se vzory vizitek popřípadě jsme ochotni poradit s návrhem :) Přeji pěkný den 1tisk
Naposledy upravil honzavala dne 16. 4. 2010 08:20, celkově upraveno 2
honzavala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2010 13:52

Tak si hlavne zaplatte reklamu a neotravujte tady s nevyzadanymi reklamnimi nabidkami!
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzavala 16. 4. 2010 08:18

Jak mám potom někomu zdělit "Kde vytisknout levne vizitky?" když to sem nemůžu napsat?
honzavala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 16. 4. 2010 08:30

Napriklad formou Soukrome zpravy. Navic se jedna o tvou komercni aktivitu, takze sem nemas nic takoveho psat verejne a delat si reklamu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzavala 16. 4. 2010 08:50

Není to reklama pro mě ale reference pro naši firmu. Pokud budu šířit soukromé zprávy bude se jednat o spam. Přesto se omlouvám pokud to je takový problém.Přeji pěkný den
honzavala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 4. 2010 09:26

honzavala: řekněmě, že to že máš odkaz pod ikonkou www je dostatečné.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 16. 4. 2010 10:12

Já mám uložený odkaz na pitstopservis.cz, ale zatím jsem nepotřeboval dodělávat - VIZITKY PLNOBAREVNĚ od 24 ks za 1,79/ 1 ks. Potom jsem ještě obdržel nabídku od tisk-vizitky.cz, tak jsou okolo 250 ks za 1,95.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarpet 28. 8. 2010 12:36

My tiskkneme vizitky online zde, tisknou po celé ČR - http://www.vizitkyzakorunu.cz/
sarpet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim33 28. 8. 2010 17:33

Záleží, jak moc reprezentativní kdo své vizitky potřebuje. Na svoje běžné pracovní vizitky jsem ještě donedávna v editoru napsal na plochu tuším 10 vizitek a vytiskl to na staré jehličkové tiskárně Epsonce na obyčejnou kladívkovou výkresovou čtvrtku A4, co děcka ve škole používají na kreslení. Takže když nezapočítám cenu tisku na jehličkové tiskárně, která je na dožití a i kdyby nebyla, je nějak 5 haléřů na jeden list textu A4, vyšlo mně 10 vizitek na 2 koruny, tolik stál ten jeden výkres v papírnictví. Tisk sice černobílý, ale ten kladívkový papír vzhledově na vizitce dost luxusní.
V budoucnu nové vizitky budu dělat na černobílé laserovce, jen budu muset trochu pohledat nějaký lepší tužší papír, nevím, co by v laserovce udělal kladívkový papír, je hodně savý a není moc hlazený.
Reprezentativní barevné jsem si taky dělal sám a nechal na počkání vytisknout na tuhém papíru na barevné laserovce v nejbližší tiskárně, ale to už je nějaký rok. Jestli si to dobře pamatuji, chtěli tehdy za potištění 1 listu tvrdého papíru v barevné laserovce 17 Kč, takže vizitka vyšla na 1K70 hal.
Jen kdyby někdo potřeboval víc než pár desítek vizitek, byla by asi pěkná pakárna to z těch archů nůžkami vystříhat.
radim33
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jadeoasis 28. 1. 2011 21:22

vizitky jsou super, a co takhle:

Potisk lepících pásek v malém množství ???

třeba 5-10ks (jasně zaleží na počtu barev)

nějaké zkušenosti ? díky

místo: Praha
jadeoasis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 28. 1. 2011 21:37

Hmm, to si myslim, že Ti nikdo neudělá... Teda udělá, ale zaplatíš za to stejně, jako za celej kartón... Nejdražší na tom bude stejně příprava, jako u všech malonákladovejch potisků...
X123
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 1. 2011 18:48

vzhledem k tomu, že musí udělat matici na potisk a musí potisknout celou roli, tak 5-10ks ti nikdo neudělá. Minimum bylo řádově v desítkách kusů.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bsteeer 20. 9. 2013 12:12

Já jsem měl vždycky dobré zkušenosti s http://www.tisknisi.cz, slušná cena, kvalita vizitek taky v pořádku.
bsteeer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanahdt 11. 10. 2013 15:49

Najlepšie skúsenosti mam s tlačou vizitiek v reklanej agentúre dtp-media
hanahdt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brzdil987 13. 10. 2013 23:45

Vistaprint.cz ale je dobre vychytat akci kdyz vam zaslou na email slevu
brzdil987
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků