Finanční myšlení (M kvadrant)

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Miky9. 21. 1. 2012 14:17

Máš starší data než já. Forbesu věřím.
Miky9.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 21. 1. 2012 14:17

Miky9.: A co děláš ty? Pracuješ, podnikáš, studuješ? Sedíš doma na zadku a čteš bullshity od Kiyosakiho? Ještě začni s MLM a bude to komplet. A hledáním majektu a výši mzdy boháčů opravdu nezbohatneš. A je blbost je mít jako vzor.

Edit: Co myslíš osobním růstem? Co se učíš nového? Tím se oháníé každý MLM prodavač. A potřebuješ motivaci z venku? To je základní chyba. Pokud se nedokážeš motivovat sám, jseš v hajzlu. 8-)
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 1. 2012 14:22

No obzvlast Babise... Nevim odkud bere data forbes, ale tohle je oficialni ucetni zaverka agrofertu po auditu a zaplaceni dani. a jak jiste vis, tak ty se delaji obvykle jedenkrat rocne a data za 2011 bydou k dispozici cca v pulce roku 2012. Nikdo krome jejich ucetnich nema novejsi informace nez 31.12.2010.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miky9. 21. 1. 2012 14:28

mikicz: Blesk to ví lépe? Ty to víš lépe? Ty jsi mě napadl, že já to nevím - ukázal jsem ti odkud čerpám a že si to necucám z prstu. Víc udělat nemůžu. A je mi srdečně jedno jestli jsem se sekl o dolar nebo o dva.

OS: Ty jsi opravdu návštěvník - máš to tam napsané. Návštěvník z jiného světa. Kdo řekl, že je mám za vzor? Aspoň přečti pár příspěvků. Já se sám dokážu motivovat, proto beru vaše narážky a vtipy naprosto s přehledem.
Miky9.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 21. 1. 2012 14:34

Miky9.: OK a co děláš pro svůj osobní růst? Normální otázka. A četl jsem celou diskuzi, neboj. V prvním příspěvku píšeš, že potřebuješ motivaci.

Edit: A Kiyosakiho jsem také četl. 8-)
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 1. 2012 14:41

miky9: snad jsem ti jasne napsal, ze to je z oficialni ucetni uzaverky agrofertu. Zadna novinari prezvykana cisla ale holy fakt. Chapes ten rozdil? Sekl ses o zhruba miliardu dolaru, ale chapu ze pro tebe jsou to drobne. A to je jenom jedna z firem co Babis vlastni. takze spis ma pravdu blesk s 50-60 miliardami kc, nez forbes s 1,1 miliardou dolaru.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miky9. 21. 1. 2012 14:47

Dá se říct, že mi chybí bohatý táta, který by mě poplácal po zádech a řekl, je neposlouchej. :)))

OS: Nechci zůstat jen na úrovni čtenáře a hráče her. Nechci se donekonečna poušťět do hádek s ostatními lidmi. Nechci nikomu nic dokazovat. Na něčem pracuju, mám svůj plán, vím co chci. Jsem připraven na to, že to nemusí vyjít. Nebudu to brát jako prohru. Výhru zažívám už teď.

Jestli by tu přece jenom byl někdo, kdo chce reagovat na můj první příspěvek, dám tady svůj mail: m1k9@centrum.cz / icq 324642444.

Další volná diskuze už k ničemu nevede.
Miky9.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 1. 2012 14:51

Ok, neposlouchej je. Hodne stesti s planem a prijd se za rok pochlubit.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miky9. 21. 1. 2012 15:00

mikicz: Ty žebříčky se dělají téměř vždy po jednom roku - takže další bude v březnu 2012! Tudíž ty moje data jsou dá se říct aktuální.

Ale!

Je předzvěst, že Babiš půjde na druhé místo před Bakalu. Protože podle jiného žebříčku, který byl dělán uprostřed tohoto intervalu vyšlo Babišovi 45miliard (až 60), to je v přepočtu cca 2,2md a tedy více než 2md Bakaly.

Ale!

Do března 2012 se to může ještě změnit. A ty to budeš sledovat každý den?

Jestli jde tedy o aktuální čísla tak máš pravděpodobně pravdu (ne 100%). A to je vše. Další téma už prosím neotevírej.

ADD: Za rok tady nepříjdu s tím že jsem milionář, neboj. Viz co jsem psal OS, nechci nikomu nic dokazovat. Ani nevím co bych tu psal. Tohle opravdu nečekej. A už vůbec ne za rok.

Maximálně si vybij zlost a napiš pár vtipů a narážek na moji adresu:
Miky9.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 21. 1. 2012 15:10

Miky9.: My si nepotřebujeme vybíjet zlost, my jsme všichni vyrovnaní.
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 1. 2012 15:30

jdu se vyrovnat do kina... bud tady hodnej at o tobe uz nikdy neslysim
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 1. 2012 19:28

mikicz píše:PatrikChrz: bohatší penězi, zato chudší o smysl života. Každý svého štěstí...

‎"Nejbohatší život má ten, kdo žije s minimem nároků." - Platón

...no nevím :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 21. 1. 2012 20:14

mikicz, PatrikChrz: Musim si rypnout: Aneb vetsina lidi pomeru kvalitu sveho zivota tim, kolik toho dokaze zkonzumovat.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 21. 1. 2012 20:15

Miky9. píše:Chtěl bych požádat někoho, kdo si chce stejně jako já nezávazně vyměnit pár názorů, tipů, triků, zkušeností atp. týkajících se osobního růstu a finančního myšlení.


Mám z tebe pocit, že vůbec nestojíš o "pár názorů." Spíš mi to připadá, že hledáš někoho, kdo s tebou bude bez výjimky souhlasit. :pozor
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 21. 1. 2012 21:57

Miky9. píše:...
OS: Ty jsi opravdu návštěvník - máš to tam napsané. Návštěvník z jiného světa. Kdo řekl, že je mám za vzor? Aspoň přečti pár příspěvků. Já se sám dokážu motivovat, proto beru vaše narážky a vtipy naprosto s přehledem.

Tak pravil Kolemjdoucí miky :lol:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků