Práce prodejce - jak na ní?

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 26. 2. 2012 21:35

Jasně, ale do uplynulého roku se zaměstnanci v prodejnách VF nazývali konzultanty. :-) To, že jsou prodejci (nově) jsem se dozvěděl v pátek.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 26. 2. 2012 21:43

růže jinak nazvaná voněla by stejně
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qazik 26. 2. 2012 23:02

KvantovyPresbyterian píše:Poctivě se to dělat nedá, protože lidi (klienti, zákazníci) jsou povětšinou tupohlaví joudové, kterým je všechno dobré u pr*de*le, hlavním cílem je pro ně prožít co nejklidnější a nejstereotypnější život, jakoukoli změnu proto vnímají jako negativní. Pakliže mi devět takových řekne ne, musím se logicky zahojit na tom desátém.


Zatimco ty jsi vycuranek, ktery neumi nic kloudneho, po cem by byla mezi lidmi poptavka, a proto je nucen (vzhledem k tomu, ze 9 z 10 lidi uz bylo napaleno a dava si na podobne existence jako jsi ty pozor) okrast toho desateho, coz je obvykle nejaky zmateny duchodce, ktery ma uz uvazovani ponekud zastrene senilitou.
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 27. 2. 2012 12:36

kamey píše: potom se začni bavit na téma mobilních telefonů, co jaký umí - snaž se zaujmou, aby chtěl získat víc informací o tom konkrétním typu.


Zakladem je vyvolat nespokojenost, protoze nespokojenost je hybnym momentem pro zmenu. Ale ne tak, ze z zakaznika udelas blbce, proste si na to "musi prijit sam". Dalsim bodem je pokladat otazky - protoze ten kdo se pta, ten ridi rozhovor (viz. vyslechy na PCR atd).

Jinak obecne se moc radit neda, to chce opravdu konkretne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 27. 2. 2012 14:28

Jaký je rozdíl mezi OZ prodejcem plastových oken a OZ prodejcem mobilního tarifu?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 2. 2012 14:30

Ještě jsem nezažil, že by na ulici někoho chytil prodejce plastových oken a hučel do něj, ať si pořídí nová... Zato prodejců mobilních tarifů tam vídám dost.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 27. 2. 2012 14:35

Já nepotkala už léta ani jednoho, takže jak oba mohou sehnat zákazníky?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 2. 2012 17:27

A tys fakt někdy potkala nějakého prodejce plastových oken, který je vnucoval na ulici kolemjdoucím?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 27. 2. 2012 17:53

Já se tě ptám, jaké mají OZ - prodejci (nemyslím lidi sedící někde za pultem) možnosti.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků