Práce na léto,brigáda

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sanko33 31. 5. 2012 20:11

Zdravím. Chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějakou dobrou práci na doma za slušné peníze nebo kde by se dalo něco dobrého najít? Jelikož jsem student blíží se mi prázdniny a v okolí nic nemohu sehnat. Děkuji předem za pomoc
sanko33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 31. 5. 2012 20:19

Kolik jsou u tebe "slusne penize"?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sanko33 31. 5. 2012 20:58

Jak se to veme (+-80Kč na hodinu)...Pro mě by bylo lepší něco dělat než pořád dřepět doma a bejt závislí na rodičích. Jelikož jsem už odmaturoval a docela se i doma nudim.
sanko33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamey 31. 5. 2012 22:30

Zkus promo agentury, docela často hledají kluky a platí okolo 100 na hodinu. Je to nabízení třeba sušenek v obchoďácích apod. Moje dítě si tím přivydělává už 3 roky a je moc spokojená i při vš si vydělá i 10K za měsíc.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sanko33 31. 5. 2012 22:56

A nenašla by se spíše nějaká práce na doma. Jsem z jižních Čech a tady ty práce jsou za strašně malé peníze. Jinak spíš něco si doma robit balit. A být v klidu.
sanko33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 6. 2012 06:56

Nekvalifikovana prace na doma je jen velmi zridka a kdyz, je mizerne placena - napr. me kolegyne z byvale prace navlekaly koralky, delaly to ve sve "normalni" praci, na hotline. Proste telefonovaly s klientem a pritom navlekaly :). Ale bylo za to par sestaku, spise to braly jako zprijemneni sve prace.
Navic 99 % inzeratu na praci doma je podvod, vetsinou se jedna o system letadlo (laka se na nadepisovani obalek).
Neco jineho je prace kvalifikovana, jako je webmaster, programator, atd, ale to asi nehledas.
Pak jsou nektera call centra, ktera umoznuji pracovat z domova, napr. UPC, ale tam to chce minimalne 3 mesicni zauceni ve firme.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 1. 6. 2012 07:24

sanko33 píše:A nenašla by se spíše nějaká práce na doma. Jsem z jižních Čech a tady ty práce jsou za strašně malé peníze. Jinak spíš něco si doma robit balit. A být v klidu.


Pokud se ti zdá 100 za hodinu málo...... Stejně se potřebuješ "otrkat" mezi lidmi a toto je pro absolventa jedinečná zkušenost. Ale dělej jak myslíš. Přiznám se, že jsem spíš čekala, že se mě zeptáš, jakou agenturu doporučit. No nic, tak hledej dál....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sanko33 1. 6. 2012 08:14

kamey ...tO je hodně příznivá nabídka za hodinu 100kč teda pro mě. Jinak nemám zkušenosti s brigádama ani s agenturama. Jestli bys mi nemohla doporučit další agentury a co ty agentury přímo nabízí. Na netu práce na doma je zpoustu a taky jsem hodně dočítal,že jsou to podvody. Proto se ptám zde. Kde je větší šance ,že mi někdo poradí než zkoušet někam posítat sms za 99kč, aby ti řekli nějakou práci.
sanko33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 2. 6. 2012 17:19

Tos' v životě nebyl na brigádě?

Najít brigádu, někde v nějakých Jižních Čechách, za 80 Kč/hod, chce konexe, štěstí nebo schopnosti. Zjevně nemáš ani jedno, tak sniž požadavek mzdy.
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sanko33 2. 6. 2012 23:21

Pokud snížím mzdy. Co by se dalo podel tebe sehnat ? ..
sanko33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 6. 2012 23:34

By mne zajímalo, jaxem si dokázal před nějakými 40 léty shánět 10 let po sobě brigádu, když jaxi žádný internet nebyl a neměl jsem se koho zeptat...

To sanko33: seš naprosto typický příklad dnešní doby. Naprosto neschopný, nesamostatný, bez vedení za ručičku chcípající. A další potvzení mé teorie, že v dohledné době lidstvo vyhyne na vlastní blbost.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 6. 2012 06:36

Tomáš Marný: tak to já nikdy na brigádě nebyl. Se po pravdě přiznám, že se mi nechtělo :). Nějaké přivýdělky jsem si dal, až když jsem skončil se školou a plně se začlenil do pracovního procesu - když se objevilo něco ne moc obtížného a ne moc špatně placeného :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 3. 6. 2012 06:57

sanko33 píše:kamey ...tO je hodně příznivá nabídka za hodinu 100kč teda pro mě. Jinak nemám zkušenosti s brigádama ani s agenturama. Jestli bys mi nemohla doporučit další agentury a co ty agentury přímo nabízí. Na netu práce na doma je zpoustu a taky jsem hodně dočítal,že jsou to podvody. Proto se ptám zde. Kde je větší šance ,že mi někdo poradí než zkoušet někam posítat sms za 99kč, aby ti řekli nějakou práci.


Klikni si na mě na soukromou zprávu. Samozřejmě to nejsou takové agentury, které nabízejí práce pro jiné společnosti, ale přímo tu práci a žádné SMS za 99,-Kč. Ale názvy agentur sem veřejně dávat nebudu.
Co budeš dělat? Ráno vstaneš, asi sedneš na bus nebo na vlak (nečekám, že máš k dispozici auto) a dojedeš do určeného super/hyper. Tam si označíš vzorky nabízeného zboží a potom stojíš u stolečku a nabízíš tyto vzorky zákazníkům. Nic neprodáváš. Nejsi placen od počtu prodaných kusů. Večer, když ti končí "směna" si to po sobě uklidíš - stánky si vozíte na akce vlastní a na každé zboží (výrobce) jsou jiné. Takové akce jsou většinou 2-3 denní. Když budeš šikovný, jako je moje dcera, tak budeš mít práci na 30 dní v měsíci a ještě ti budou mezitím volat, jestli nemáš čas jít na další v jiné agentuře (pokud tě již znají ve více promo). Cesťáky se proplácí. Je to náročné na čas, ale naučíš se jednat s lidmi, otrkáš se v obchodě, vyděláš si peníze. Tyto práce v 99% dělají studenti VŠ během studií, ale znám i lidi přes 50 (pokud hodně dobře vypadají).
Nevím proč sem pořád pleteš práci na doma....... toto není práce na doma, tam si maximálně naběhneš na vstupní poplatek a práci stejně mít nebudeš.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 6. 2012 07:40

kamey: nejsem si zcela jist, ze zamestnavatele budou shanet muze, "hostesaku" jsem moc nevidel.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiulamatino 4. 6. 2012 13:42

No taky jsem moc "hostesáků" neviděl, ale jak se říká líná huba holý neštěstí .)

Jinak co mi synátor říkal, tak sehnat dnes brigádu je opravdu umění. Od dubna běhá 2x týdně po škole po všech možných firmách, obchodech atd. a nikde nic. Všichni šetří a raději to hodí na jiné pracovníky když jde třeba někdo na dovolenou. Bohužel jako kluk nemá v horních partií velikost 4 , tak má smolíka :shock:
kiulamatino
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků