Obchodní zástupce?

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Elara 25. 1. 2014 20:27

Je to takový moderní pojem, ale nevím, co to vlastně znamená, co má taková osoba za náplaň práce?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 1. 2014 20:35

Zástupce je zkratka slov zástup tupců. Zajišťuje odbyt jiným způsobem neprodejných krámů a obdobných šméček. Vyhledává další tupce (systém letadla, MLM), nebo tupouny, co nejsou schopný zajít do krámu, natož hledat na netu. Těm pak prodá šunt tak draho, aby se šéfové měli dobře. Obvykle na živnosťák, nebo načerno...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 25. 1. 2014 20:38

Sám sem měl s jedním zkušenost, básnil, kolik si vydělá peněz, a přitom jezdil hnusnou, zrezlou škodovkou, a nosil sepranej oblek... heh, a stejně sem ho po mesící potkal na pracáku, a jeho "kolegyni" jak v rámci úklidový čety, pořádaný pracákem, zametá listí.

Mě tihle cesťáci dost *****ěj, zrovna nedávno nějací ubili babku na Znojemsku pro tři tisíce.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 1. 2014 20:40

No vidíš, to byl on! Nejenže lže všem okolo, ale lže hlavně do svý kapsy...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 25. 1. 2014 20:43

Já tomu třeba rozumím u nějakejch hrců a podobnejch sraček, ale proč i významený značky, jako uchycený pivovary a automobilky maj zasátupce... to i oni obcházej hospodu po hospodě a nabízej své pivo? Nebo tam, u velkcýh firem, je to už sofistikovanější?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 1. 2014 20:49

Záleží na stylu. Ale vždy to je o tom, že někoho musíš otravovat a ukecávat v takovým množství, abys někoho ulovil a byl v plusu. Jinak na tom finančně vykrvácíš. To, že ti daj služební notes, mobil a auto je sice hezký, ale jak nebudeš mít výsledky, buď ti to naúčtujou, nebo letíš a místo tebe naberou jinýho joudu. A že se takových joudů najde...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 25. 1. 2014 20:55

Já šel na ten pohovor ze zvědavosti, nikdy sem o tom vážně neuvažoval. Spíš mě překvapilo, že dokáže tak lhát, a ani mu nezčervenaly tváře.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 1. 2014 21:13

Jojo, dostal dobrý školení, kde mu totálně vypláchli palici, až tomu začal sám věřit.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 26. 1. 2014 16:13

Co je to elara a jaka je adresa jeho blogu?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 28. 1. 2014 07:19

KOSŤA KOSTIČ píše:Zástupce je zkratka slov zástup tupců. Zajišťuje odbyt jiným způsobem neprodejných krámů a obdobných šméček. Vyhledává další tupce (systém letadla, MLM), nebo tupouny, co nejsou schopný zajít do krámu, natož hledat na netu. Těm pak prodá šunt tak draho, aby se šéfové měli dobře. Obvykle na živnosťák, nebo načerno...

A nebo se může jednat o profesionální, důležitou a ceněnou práci pro firmy - výrobní nebo obchodní, případně velkoobchody, kteří zajišťují pravidelné kontakty se stálými nebo potenciálními zákazníky. Obvykle jako zaměstnanec nebo na živnostňák.
karf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 28. 1. 2014 19:17

A nebo. Je to jen o úhlu pohledu na zcela stejnou věc.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 28. 1. 2014 20:03

Obavam se, ze karf to vystihl asi vic presneji, k tazatelcine dotazu. V kazdem pripade, pokud se nekdo pta, co to je, tak asi tezko bude vhodnym kandidatem.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 28. 1. 2014 23:59

No jo, ale třeba toto:

http://www.zepter.cz/MainMenu/Products/ ... Range.aspx

Je právě taková ta "legální" zlodějna na penzisty. Předražené smetí.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků