maturita and odklad

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod X2 6. 4. 2006 13:50

lidi za jakych okolnosti lze odlozit maturitu?

Kdyz vemu v potaz ze dany student musi prerusit studium z duvodu zdravotnich nebo jinych okonosti?

co kdyz dany student se neciti na maturitu muze pozadat o odklad?

nebo to vezmou tak ze pokud to neni ze zdravotnich duvodu nebo jinych zavaznych duvodu tak to udelaji tak ze, toho dotycneho nepripusti k maturite a nechaji ho delat az v zari? pokud jim dotycny rekne ze

.... v jednom predmetu se opravdu hodne neciti napriklad v nemcine a jinych predmetech naopak je vse v poradku
X2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X2 6. 4. 2006 14:06

reknu to takto primo na rovinu:


mam dosti velke problemy s nemcinou a jinak ostatni maturitni predmety zvldam v poho.


kdyz bych zadal o odklad a rekl jim ze budu chodit do jazykovych kurzu nebo jazykove skoly na rok slo by to takto?
X2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KarelBrezina 22. 7. 2015 14:48

Jestli se chceš rychle za prázdniny naučit německy, doporučím ti jazykovku. Řešil jsem naprosto totožný problém a to maturitu z němčiny. Samozřejmě jsem první termín nezvládl, takže jsem se přes prázdniny zapsal do kurzu, jako začátečník a s lektorkou jsme si vyjasnili cíle mého studijního plánu (zvládnout maturitu - mluvený projev i sloh). Lektorka se mi skvěle přizpůsobila a v září jsem to zvládl na dvojku, za což jsem neskonale vděčný.

Kdyby si to chtěl zkusit:
Naposledy upravil PatrikChrz dne 23. 7. 2015 05:11, celkově upraveno 2
Důvod: spam
KarelBrezina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 22. 7. 2015 14:56

Nó, řekl bych, že po devíti letech tu maturitu už bude mít.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků