nejlepší stavební firma v Moravskoslezském kraji

Diskuze o plánování a realizaci staveb, rekonstrukcí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mzare 15. 9. 2008 17:21

Zdravím,

doporučte mi nejlepší firmu - nejspolehlivnější, nejkvalitnější, nejférovější stavební firmu pro stavbu RD na klíč v Moravskoslezském kraji. Chystám se na počátku příštího roku stavět, tak ať nenarazím na nějaké podvodníky a lemply.
Děkuji za odpovědi......Martin
mzare
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 9. 2008 08:27

no, tak to tě čeká docela peklo... protože všechny lepší firmy mají práce na 2-3 roky dopředu ve velkých zakázkách. dokonce ani ty špatný nemají čas něco stavět, takže zbývají imho jenom ty nejhorší... pokud teda nemáš někde známého/kamaráda, ale to by ses asi neptal.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 16. 9. 2008 09:20

Pockej tak 2-3 roky, to budou mit stavebni firmy takovou nouzi o praci, ze Te budou na rukou nosit, pokud jim nejakou das :twisted:
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 9. 2008 10:32

lemming: asi tak. momentálně v době končícího boomu rekonstrukcí družstevních bytů, počínajících rekonstrukcí domů OKD(RPG) severomoraváci vědí a začátku oprav městských domů budou stavební firmy hodně zaměstnané...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papshop 16. 9. 2008 13:43

Možná by bylo lepší položit dotaz - na jakou stavební firmu si dát pozor. Podle informací, které mám, je v současné době naše soudnictví zavaleno návrhy na soudní řízení se stavebními firmami, které poškodily klienty. Firmy zneužívají souasné situace na trhu, nabírají si neskutečné množství zakázek, které nejsou schopny realizovat. Nehledě na to, že firma, kterou Ti někdo doporučí jako dobrou mohla změnit strategii, nabrat ukrajince aby snížila výdaje a výsledek může být žalostný. - Vlastní zkušenost. Firma, která mi před 5 lety provedla kompletní půdní vestavbu v celém domě za pár týdnů a celkem dost kvalitně a za přijatelné finance mi druhý dům před 2 lety - zednické práce, omítky, podlahy - prostě kompletní rekonstrukce vč. výměny oken nebyla schopna ani objednat výrobu platových oken, na které navíc čerpala zálohu. Termín prací byl sjednán smlouvou od března do července, předání se uskutečnilo až koncem prosince. V objektu byly mj. i nebytové prostory, kde se měl stihnout "vánoční boom". Ztráty byly dost vysoké.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků