Jako podlahu na terasu

Diskuze o plánování a realizaci staveb, rekonstrukcí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 27. 7. 2017 10:53

Mám částečně zastřešenou terasu - z jedná strany vchod z obýváku, z druhé strany bazén.
Je to ve svahu tj. pod terasou jsou technické místnosti, sklep (terasa je vlastnějejich střecha)
Byla tam keramická dlažba - jenže blbě udělaná začalo pod ní zatékat - naštestí izolace "střechy" drží dobře, takže nezatéká do sklepa, alebokem se to tlačí nna stěny azačíná odpadat omítka.
Takže dlažba jde dolů, ale čím ji nahradit, aby to nebylo pracné (budu si to dělat sám - na ***** 5x5 metrů kvalitného řemeslníka nenajdu/nezaplatím), aby to vydrželo a abych cenově nevykrvácel (to je ale v důležitosti fakt poslední).
Hlavním omezením je, že nemůžu jít o moc výše - otevírají se tam dveře od bazénu - ve většině případů musím nejdřív ten povrch srovnat - už to o něco zvedne a co na to?

Keramické dlažba je jasná volba, ale mám strach ze své zručnosti.
Kamený koberec by byl super, ale žena nechcce kvůli úklidu
U ostatního budou omezením ty bazénoví dveře

Moje "ideální" představa je nějaké "pěkný" beton, který bych tam nalil a vyrovnala/vyspádoval.Plusem by bylo, že by nebylo třeba vyrovnávat - tj. zvedat výšku.
Ale internet mne nechává s mou představou trochu na vážkách :-(

Díky za případné tipy
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 7. 2017 12:06

A co se nelibi na kamennem koberci manzelce? Vzdyt kdyz to dostatecne prelejes tou epoxidovou smesi, tak to bude takrka do roviny.

Nebo pouzit beton a na to nejaky nater, co se pouzivaji treba v podzemnich garazich.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 27. 7. 2017 16:14

Na kamenném koberci se manželce nelíbí stížený úklid ;-)

Jo ten beton mne dost láká, jen nevím co na finální úpravu
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 7. 2017 17:26

Kdyz to prelijes epoxidem do roviny, tak jakejpak stizenej uklid?

Mimochodem, i podlahy se delaji lite, zkus treba znacka Arturo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krejci 7. 8. 2018 09:33

Ahojky, nasi maji kamenny koberec a mamka se toho taky bala... ale neni to zas tak hrozny :) jsou nadmiru spokojeny
krejci
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků