Ekonomické stavby - poradenství pro zoufalé

Diskuze o plánování a realizaci staveb, rekonstrukcí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod helena88 24. 11. 2017 19:34

Vzhledem k tomu, že mám vlastní negativní zkušenost se spoluprací s Ekonomickými stavbami, chci se rozdělit o svou zkušenost. Nechci už podrobně popisovat celý průběh kauzy, jen to, že díky jejich slibům (že nám vyřídí hypotéku) jsem se dostala do velkých finančních problémů. Připadá mi to tak, že schválně člověka uvedou v omyl, aby na něm následně vymáhali peníze. 170.000 Kč, které jsem si půjčila od společnosti Chytrý nájem (což zaridily ES a hned taky shrábli) jsem měla splatit z hypotéky, kterou slíbili zajistit. Nezajistili nic a ještě chtěli těch 170tis. zpět, ze to padlo na jakési přípravné práce na projektu dle budoucí smlouvy. Celý život bydlím v pronajatém bydlení a když jsem si spocitala kolik jsem za bydlení už ztratila, chtěla jsem radši investovat do vlastního. Nakonec jsem se dostala do bezvýchodné situace.
Pomohla mi paní advokátka Alexandra Juráčková, která se mého problému ujala a od té doby mám klid, nic platit nemusím. Dostala jsem na ni kontakt od člověka, který měl s ES podobnou zkušenost jako já. Proto sem píšu tuto zkušenost, aby to ES neprochazelo a pro ty, kdo potřebují pomoc, aby věděli, kam se obrátit. Volejte 606 806 889 nebo piste na akjurackova@gmail.com. Paní advokátka zastupuje vice lidí s touto kauzou a má s tím zkušenosti. Je příjemná a ochotná. Přeji hodně štěstí a vřele doporučuji.
helena88
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků