Společnost Ekonomické stavby

Diskuze o plánování a realizaci staveb, rekonstrukcí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod S474N 2. 11. 2016 09:09

To je jako navrat v minulosti? O 4 roky? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Millanoss 21. 3. 2017 23:24

Millanoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod helena88 10. 11. 2017 17:28

Vidím, že už ES nejsou úplně žhavé téma, ale ráda bych zde poznamenala, že jsem také udělala tu chybu a podepsala budoucí smlouvu s ES a půjčila si 170 tis. od Chytrého nájmu (to šlo rovnou ES), slíbili, že mi zařídí hypotéku, (na kterou jsem nakonec nedosáhla), ze z toho se splatí ta první půjčka, nic nevyšlo. Plácala jsem se v tom, byla jsem zoufalá. Ze snu o baráčku mi zbyly oči pro pláč. Naštěstí mužů napsat, ze mě z toho vysekala paní advokátka Alexandra Juráčková, která je teda fakt skvělá. Zastupuje už víc lidí proti ES a ví jak na to. Myslím, že jí můžete klidně oslovit, je příjemná a ochotná a vše řeší rychle. (606 806 889 nebo mail akjurackova@gmail.com) Nevzdavejte to!
helena88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenka Nová 29. 8. 2018 10:26

Moje zkušenost s paní Judr. Juráčkovou není bohužel tak dobrá jak tu někteří píší.   Po počátečním nadšení se vše rychle pokazilo. Veškerá komunikace byla hodně špatná. Psala jsem celou řadu emailů a na žádný nedostala odpověď. Když jsem volala ze svého čísla nikdy jsem se nedovolala a nebylo mi nikdy zavoláno zpět.

Později jsem také zjistila, že není pravda, co Judr. Juráčková tvrdí, že neprohrává soudní spory. Osobně jsem se sešla s dvěma klientkami, kterým stejně doporučila nic neplatit a soudit se a které následně u soudu prohrály mnohem více peněz.

Na základě tohoto zjištění jsem se vydala na konzultace hned k několika právníkům u nás ve městě. Tam jsem se dozvěděla, jak se věci doopravdy mají. Nejvíce nadšená jsem však nakonec byla z právní kanceláře Bříza a Trubač z Prahy a hlavně s Judr. Markéty Kořínkové. To je anděl. Vše mi vysvětlila, na každou zprávu mi týž den odpověděla. Cena zastoupení byla nejpříznivější. Všude budu vždy jen chválit. :)   Ta mi nakonec celkem rychle vyjednala velmi dobrou dohodu a vyrovnání s ES. Každému mohu jen doporučit poslechnout si názory i dalších advokátů. Možná si ušetříte hodně starostí.

Pokud byste chtěli zkusit mé doporučení pak kontakt je: marketa.korinkova@brizatrubac.cz
Lenka Nová
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků