Kvalitní postel-dvoulůžko

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LoneSniper 28. 4. 2016 09:50

S mojí partnerkou spíme na masivu z borovice. Je to mnohem pružnější dřevo než smrk. Máme obyčejnej rám 180x200 a vyšlo to na necelý 4 bez matrace, nechtělo se nám kupovat nic drahýho. Jediný o co nám šlo bylo, aby hlavně nezačala po půl roce vrzat a nevím jestli je to kvůli tomu dřevu, nebo že do toho už nebušíme úplně každej den, ale nevrže :-D.
LoneSniper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muf2muf 28. 4. 2016 16:44

Před třemi roky jsem si koupil postel z masivního dubu od firmy MONTERO (konkrétně model Julie). Namísto roštů jsem si k ní obejdnal úložný boxy, na jejichž víku leží matrace. Obecně jsem nepřítel roštů, takže jsem zabil dvě mouchy jednou ranou. Ta postel je dokonalá. Je fakt, že jsem jí montoval asi dva dny a sám s ní moc nehnu (má kolem 200kg), ale zato na ní můžu rajtovat jak chci a ona ani nehekne. Při montáži jsem pro jistotu koupil vingly ze silnýho plechu a sešrouboval jí ještě dalšíma 116 vrutama navíc, ale stálo to za to - ta postel mě tutově přežije.
Tvrdost matrací se čísluje tuším škálou 1-5. Já si koupil sedmizónovou pěnovou s tvrdostí 4,5. Pružinovou jsem nechtěl, nějak k nim nemám důvěru. Opět to byla trefa do černého, spí se na ní skvěle. A souloží jakbysmet :-)
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 29. 4. 2016 11:22

Tak nevim, spim na tvrdem starem >40 let? gauci se starou matraci tak 5cm, bez pruzin a v pohode... Takze jestli to nebude ten marketing. Pokud to neni mekke jako blato a nejsou to pruziny (tak nejak mam dojem, ze to zkroucene zelezo muze pusobit i elektricky energeticky :-), tak si myslim, ze "tvrdy rovny" uskodit moc nemuze a muze to fungovat spise jako placebo (stalo to 40 litru, tak to musi bejt vono-v tomto vhodnost ke spani a cena nema zadnou souvislost podle me). A ne, nebudim se a zada me neboli :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Millanoss 23. 3. 2017 16:19

Dobrý den, aktuálně sháním na dvoulůžko matraci, ale nechci dvě matrace zvlášť, ale jednu velkou přes obě lůžka, dokázal byste mi někdo poradit, kde sehnat a kvalitní? Díky
Millanoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 3. 2017 16:38

Tihle spammeři jsou všichni tak snadno čitelní, jako by byli ze stejného vrhu... to si fakt myslí, že jim někdo zbaští, že tucet příspěvků v "náhodně" vybraných nerelevantních vláknech lze považovat za "diskusi"? :lol:
fremantle
Inventář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků