Kvalitní postel-dvoulůžko

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 15. 10. 2010 10:04

Potřebujeme pořídit nějaké slušnější dvoulůžko - pravd. vyrobené z kvalitního dřeva (masiv), případně jiného materiálu, aby byla zvýšená a nejlépe v kompletu - tj. včetně roštu a matrace.
Uvítám zkušenosti a příp. odkazy na prodejce.
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audis 15. 10. 2010 11:24

já (postel) a předemnou muj kolega máme velmi dobré zkušenosti s přístupem a kvalitou nábytku na www.lehnisi.cz
Obecní policista: "to je jako sranda?" Nezletilý (v doprovodu zletil. osoby): "ne, to je sociologický experiment." Obecní policista: "vaše občanské průkazy!"
audis
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 10. 2010 11:46

Lubro: luzko si kup podle vkusu, klidne ten masiv, ale osobne bych se zameril predevsim na matrace. Preci jenom, clovek v posteli travi tretinu sveho zivota. Podle me jsou pro spanek nejlepsi matrace s tzv. linou penou. Ovsem pro soulozeni jsou zase nejlepsi pruzinovy :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 10. 2010 11:49

Pro souložení to chce i nevrzavý rošt. :grr:
:mrgreen:
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 10. 2010 12:06

No v pripade tech matraci s linou penou ani kolikrat ten rost mit nemusis.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Bernhard 15. 10. 2010 12:58

Já kupoval u jmp,ale už je to nějaký rok. Z masívu+ pěnové matrace,rošty,noční stolky 30KKč.
Dobře utracené peníze
Bernhard
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lubro 15. 10. 2010 14:06

Bernhard píše:Já kupoval u jmp,ale už je to nějaký rok. Z masívu+ pěnové matrace,rošty,noční stolky 30KKč.
Dobře utracené peníze

A co je "jmp"?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 10. 2010 14:14

Jihomoravske plynarny :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Bernhard 15. 10. 2010 14:53

S474N: skoro ses trefil :D

www.jmp.cz
Bernhard
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lubro 16. 10. 2010 09:34

S474N píše:Lubro: luzko si kup podle vkusu, klidne ten masiv, ale osobne bych se zameril predevsim na matrace. Preci jenom, clovek v posteli travi tretinu sveho zivota. Podle me jsou pro spanek nejlepsi matrace s tzv. linou penou. Ovsem pro soulozeni jsou zase nejlepsi pruzinovy :mrgreen:

Ještě se v těch matracích tak nevyznám, ale raději bych nějakou tužší, tvrdší matraci než příliš měkkou...Je to kvůli problémům se zády :roll: A ty matrace s tzv. línou pěnou (zřejmě to budou ty paměťové) budou spíše měkčí nebo ne?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 16. 10. 2010 11:20

Lubro: jj to jsou ty "pametove". Tim spis, jestli mas problemy, tak bych sel do takove matrace.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Lubro 18. 10. 2010 13:55

Má někdo zkušenost s
Kód: Vybrat vše
http://spime.cz/
? Mělo by se jednat o firmu založenou v roce 2001 se zaměřením na výrobu kvalitních postelí z masivního českého dřeva.
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 16. 3. 2011 01:50

tak se pochlub, co jsi koupil...

tyto www.spime.cz/files/products/any_01.jpg mi moc praktické nepřijdou, práší se pod to.. lepší z úložným prostorem.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod dolakj 5. 2. 2014 16:54

Postel z masivního dřeva je určitě dobrá volba ale musí být samozřemě také kvalitně zpracovaná. Už jsem viděl i postel z masivu která byla mnohem horší než ty dřevotřískový zmetky viz Sconto atd. Osobně mám postel odtud: mám ji třetím rokem a zatím dobrá. Před tím jsem měl "kvalitní" postel Sconta a vydržela jen do konce záruky a pak hned kaput. Co se týče matrace tak takovéty běžné levnější vydrží taky jen pár let a pak se musí koupit nová. Na nějakou dražší a kvalitnější jsem zatím nenašetřil :-) tak nevím.
dolakj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 5. 2. 2014 21:25

Tak musíte doufat, že než vám moderátoři vymažou ten link, tak získáte dost zákazníků ať máte i na tu kvalitní madraci
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod LoneSniper 28. 4. 2016 10:50

S mojí partnerkou spíme na masivu z borovice. Je to mnohem pružnější dřevo než smrk. Máme obyčejnej rám 180x200 a vyšlo to na necelý 4 bez matrace, nechtělo se nám kupovat nic drahýho. Jediný o co nám šlo bylo, aby hlavně nezačala po půl roce vrzat a nevím jestli je to kvůli tomu dřevu, nebo že do toho už nebušíme úplně každej den, ale nevrže :-D.
LoneSniper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod muf2muf 28. 4. 2016 17:44

Před třemi roky jsem si koupil postel z masivního dubu od firmy MONTERO (konkrétně model Julie). Namísto roštů jsem si k ní obejdnal úložný boxy, na jejichž víku leží matrace. Obecně jsem nepřítel roštů, takže jsem zabil dvě mouchy jednou ranou. Ta postel je dokonalá. Je fakt, že jsem jí montoval asi dva dny a sám s ní moc nehnu (má kolem 200kg), ale zato na ní můžu rajtovat jak chci a ona ani nehekne. Při montáži jsem pro jistotu koupil vingly ze silnýho plechu a sešrouboval jí ještě dalšíma 116 vrutama navíc, ale stálo to za to - ta postel mě tutově přežije.
Tvrdost matrací se čísluje tuším škálou 1-5. Já si koupil sedmizónovou pěnovou s tvrdostí 4,5. Pružinovou jsem nechtěl, nějak k nim nemám důvěru. Opět to byla trefa do černého, spí se na ní skvěle. A souloží jakbysmet :-)
muf2muf
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 29. 4. 2016 12:22

Tak nevim, spim na tvrdem starem >40 let? gauci se starou matraci tak 5cm, bez pruzin a v pohode... Takze jestli to nebude ten marketing. Pokud to neni mekke jako blato a nejsou to pruziny (tak nejak mam dojem, ze to zkroucene zelezo muze pusobit i elektricky energeticky :-), tak si myslim, ze "tvrdy rovny" uskodit moc nemuze a muze to fungovat spise jako placebo (stalo to 40 litru, tak to musi bejt vono-v tomto vhodnost ke spani a cena nema zadnou souvislost podle me). A ne, nebudim se a zada me neboli :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Millanoss 23. 3. 2017 17:19

Dobrý den, aktuálně sháním na dvoulůžko matraci, ale nechci dvě matrace zvlášť, ale jednu velkou přes obě lůžka, dokázal byste mi někdo poradit, kde sehnat a kvalitní? Díky
Millanoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 3. 2017 17:38

Tihle spammeři jsou všichni tak snadno čitelní, jako by byli ze stejného vrhu... to si fakt myslí, že jim někdo zbaští, že tucet příspěvků v "náhodně" vybraných nerelevantních vláknech lze považovat za "diskusi"? :lol:
fremantle
Diskutér