Kvalitní postel-dvoulůžko

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 15. 10. 2010 09:04

Potřebujeme pořídit nějaké slušnější dvoulůžko - pravd. vyrobené z kvalitního dřeva (masiv), případně jiného materiálu, aby byla zvýšená a nejlépe v kompletu - tj. včetně roštu a matrace.
Uvítám zkušenosti a příp. odkazy na prodejce.
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audis 15. 10. 2010 10:24

já (postel) a předemnou muj kolega máme velmi dobré zkušenosti s přístupem a kvalitou nábytku na www.lehnisi.cz
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 10. 2010 10:46

Lubro: luzko si kup podle vkusu, klidne ten masiv, ale osobne bych se zameril predevsim na matrace. Preci jenom, clovek v posteli travi tretinu sveho zivota. Podle me jsou pro spanek nejlepsi matrace s tzv. linou penou. Ovsem pro soulozeni jsou zase nejlepsi pruzinovy :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 10. 2010 10:49

Pro souložení to chce i nevrzavý rošt. :grr:
:mrgreen:
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 10. 2010 11:06

No v pripade tech matraci s linou penou ani kolikrat ten rost mit nemusis.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bernhard 15. 10. 2010 11:58

Já kupoval u jmp,ale už je to nějaký rok. Z masívu+ pěnové matrace,rošty,noční stolky 30KKč.
Dobře utracené peníze
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubro 15. 10. 2010 13:06

Bernhard píše:Já kupoval u jmp,ale už je to nějaký rok. Z masívu+ pěnové matrace,rošty,noční stolky 30KKč.
Dobře utracené peníze


A co je "jmp"?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 10. 2010 13:14

Jihomoravske plynarny :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bernhard 15. 10. 2010 13:53

S474N: skoro ses trefil :D

www.jmp.cz
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubro 16. 10. 2010 08:34

S474N píše:Lubro: luzko si kup podle vkusu, klidne ten masiv, ale osobne bych se zameril predevsim na matrace. Preci jenom, clovek v posteli travi tretinu sveho zivota. Podle me jsou pro spanek nejlepsi matrace s tzv. linou penou. Ovsem pro soulozeni jsou zase nejlepsi pruzinovy :mrgreen:


Ještě se v těch matracích tak nevyznám, ale raději bych nějakou tužší, tvrdší matraci než příliš měkkou...Je to kvůli problémům se zády :roll: A ty matrace s tzv. línou pěnou (zřejmě to budou ty paměťové) budou spíše měkčí nebo ne?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 16. 10. 2010 10:20

Lubro: jj to jsou ty "pametove". Tim spis, jestli mas problemy, tak bych sel do takove matrace.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 18. 10. 2010 12:55

Má někdo zkušenost s
Kód: Vybrat vše
http://spime.cz/
? Mělo by se jednat o firmu založenou v roce 2001 se zaměřením na výrobu kvalitních postelí z masivního českého dřeva.
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 16. 3. 2011 00:50

tak se pochlub, co jsi koupil...

tyto www.spime.cz/files/products/any_01.jpg mi moc praktické nepřijdou, práší se pod to.. lepší z úložným prostorem.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolakj 5. 2. 2014 15:54

Postel z masivního dřeva je určitě dobrá volba ale musí být samozřemě také kvalitně zpracovaná. Už jsem viděl i postel z masivu která byla mnohem horší než ty dřevotřískový zmetky viz Sconto atd. Osobně mám postel odtud: mám ji třetím rokem a zatím dobrá. Před tím jsem měl "kvalitní" postel Sconta a vydržela jen do konce záruky a pak hned kaput. Co se týče matrace tak takovéty běžné levnější vydrží taky jen pár let a pak se musí koupit nová. Na nějakou dražší a kvalitnější jsem zatím nenašetřil :-) tak nevím.
dolakj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 5. 2. 2014 20:25

Tak musíte doufat, že než vám moderátoři vymažou ten link, tak získáte dost zákazníků ať máte i na tu kvalitní madraci
libol
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků