korunka.cz

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jandaxx 25. 2. 2012 21:33

V mém případě zcela zásadní. Zboží typu myčka, pračka, lednice a podobně bych si rozhodně nikdy nenechal vozit z druhé strany republiky. Prostě některým argumentům přikládám větší váhu. Nic jiného za tím nehledej.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 2. 2012 21:45

A že to do obchodu jelo v lepším případě jenom z polska ti nevadí?
Já si těžký krámy nechávám naopak zásadně vozit. Ještě abych se s tím tahal do a z auta :-D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 25. 2. 2012 22:27

Nejde o to, kde je výrobce. Ale zboží tohoto typu kupuji v e-shopech v místě bydliště (Praha). Buď si ho vyzvednu osobně, nebo nechám dovézt. Z důvodu případné reklamace, z důvodu znalosti konkrétního e-shopu (prodejny) atd. Ty to máš tak, já to mám jinak. A já neříkám, že je Tvoje volba špatně. Ber to jako informaci, ve které je zbytečné se pitvat.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sx02 26. 2. 2012 17:56

jandaxx: Spíš je důležité jestli to opraví autorizovaný servis. U velké bílé techniky je možnost "vzít to a narvat to eshopu přímo do chřtánu" protože je ze stejného města až krajním řešením. Nehledě na to že tahat to i přes prahu je pěknej opruz.

Lepší varianta je že přijede technik z autorizáku a buď is to odveze a nebo opraví. A to že mi to prodal eshop z Aše mi je ukradený.
sx02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jandaxx 26. 2. 2012 18:22

Já vím a rozumím. Mám to ale takhle zafixované. Je pár e-shopů, kde nakupuji a mám registraci. Možná je to trošku zkostnatělost, ale k nákupu přes půl republiky by mně donutila u tohoto zboží jen významná sleva.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 2. 5. 2012 13:25

Tak to tady trosicku ozivim. Vybiram ted novou mycku a zatim mi z toho tak nejak vychazi tahle:
:arrow: http://www.siemens-home.com/cz/spot%C5% ... rce=browse

Ma to docela dost funkci, velmi nizkou spotrebu vody a navic drobnosti typu zasuvka na pribory nahore, projekcni indikacni diodu, ze to neco dela, atd. Navic je to vitez v dTestu. Pripadne myslite, ze se da koupit kolem te ceny neco vyrazne lepsiho? Koukal jsem i na Bosch (protoze defakto stejna firma) a shodny model je +- stejny i cenove, takze to nema smysl resit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave67 25. 2. 2013 20:29

Velký plus je zasuvka na pribory nahore, naopak ta dioda je sice pekna, ale stejne slysis, ze mycka jede... Malo zere, malo vody a je ticha. Mame ji v obyvaku s kuchyni a nerusi. Ma blbustky jako odlozeny start, polovicni napln, sklo, hrnce a tak. Konkretne mame Bosch, cca 2,5 roku. Kvalita myti neni spatna, oproti predchozi 15 lete, nepozoruji zmenu. Obe myly dobre. Na program auto jede mycka cca 2:45h. Vybiral jsem podle znacky a dtestu.
dave67
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků