korunka.cz

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 23. 2. 2012 09:03

Tomáš Marný: tak primerene je to, kdyz ti to doveze minimalne namestek generalniho, samozrejme zadarmo a jeste ti to i zapoji a zprovozni.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 23. 2. 2012 09:14

kejki3 píše:Lepší Elektroluxy taky mají šuplík na příbory, tedy jestli platí elektrolux=aeg.


Chytré mikrovlnky má Whirlpool výborné, u obyčejných nemá smysl platit za značku.



jo taky mě to štvalo, říkají že AEG=Elektrolux jenže někde je AEG Elektrolux a někde je jen Elektrolux ,dřív to bylo jasný, bral jsem jen AEG to byla dobrá značka, měli by bejt spojený,nevim. ;-) ,každopádně Elelektrolux je nic moc,něco jako Hyundai ty vysavače . :D
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 2. 2012 12:46

Electrolux, AEG electrolux a Zanussi je jedna a tatáž firma ;-)

-- 23. 2. 2012 12:54 --

Tomáš Marný píše:By mne zajímalo, jaká by podle něj byla přiměřená cena dopravy takovýho krámu z Prahy do Ostravy... BTW kolik stojí jízdenka vlakem?


295,- s regiojet :-) Ale nepříjde mě adekvátní srovnávat cenu jednotlivce s cenou zásilky, kdy kamion veze pro několik společností naložené auto zbožím :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2012 13:18

AEG je premiova znacka, Elektrolux standardni a Zanussi levna - vse od jednoho koncernu. Proste jako ma ruzne znacky Volkswagen group.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 2. 2012 13:28

No dělají to určitě jako Bosch a Siemens.. jeden týden vyrábí AEG a lepí štítky, další týden Electrolux apod. :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2012 13:34

Tak to rozhodne ne. Bosch a Siemens jsou konstrukcne shodne vyrobky, mezi znackami koncernu Electrolux jsou vetsi rozdily, je to videt i v testech. Maji i ruzne tovarny Av ruznych zemich).
Samozrejme je pravdepodovne, ze budou cast procesu sdilet (vyzkum, vyvoj,...)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 2. 2012 13:41

http://www.eproton.cz/mycka-nadobi-bosc ... 62395.html
http://www.eproton.cz/mycka-nadobi-siem ... 40044.html

Vidí v těchto myčkách někdo nějaký rozdíl, kromě štítku výrobce a ceny 600 KČ ku prospěchu Siemens?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2012 14:19

Ale vzdyt jsem to psal. Bosch + Siemens - ano, jsou konstrukcne shodne
AEG + Electrolux + Zanussi - ne, kontrukcne se lisi
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 23. 2. 2012 18:47

S474N píše:dr._lukas: tak jsem se podival a je to logicke, proste maji jednu "univerzalni" stranku s dopravou. Ano, v tomto pripade si to hodne zjednodusili. Na stranu druhou, kazdy rozumny clovek muze tezko ocekavat, ze CPost prepravi mycku.


Nyní už myčku klidně přepraví.

:arrow: Balík Nadrozměr

Balík Nadrozměr je nová služba České pošty, která přepraví zásilky o hmotnosti až 1000 kg.
Délka nesmí přesáhnout 300 cm, max. výška 200 cm; max. šířka 200 cm.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 2. 2012 18:53

Havers: no vidis to, tak jim to tam muze poslat do Korunky. V kazdem pripade to ale nebude za cenu klasickeho baliku.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 24. 2. 2012 00:38

dr._lukas píše:http://www.eproton.cz/mycka-nadobi-bosch-sms54m02eu-/262395.html
http://www.eproton.cz/mycka-nadobi-siem ... 40044.html

Vidí v těchto myčkách někdo nějaký rozdíl, kromě štítku výrobce a ceny 600 KČ ku prospěchu Siemens?



Vidim, Boschka ná energetickou třídu A++ 8-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 24. 2. 2012 20:36

dr._lukas píše:S474N: ale já je očerňuji pravdivě.. najeď si na tento odkaz http://www.korunka.cz/volne-stojici-myc ... n-25m237eu, jedna z myček.. pod cenou najeď na cenu dopravy, kde ti vyskočí pošta,ppl a další a tím pádem rozumně usoudíš, že si můžeš vybrat dopravce.. Při objednávce a kolonce doručení ovšem narazíš na jedinného dopravce, který za doručení požaduje cenu 400,-... kdyby tato cena byla uvedená již u ceny myčky neřeknu ani půl slova

Psát dopravu rovnou k ceně je nesmysl. Jsem z Prahy, takže si pro zboží dojedu a nějaké dopravné mi je buřt.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 2. 2012 20:45

On nemyslel přímo k ceně. Ale u výrobku máš položku "cena dopravy," kde figuruje PPL, které si ovšem z nevysvětleného důvodu vybrat nemůžeš. Zůstane jen jeden dopravy, který je dražší, ale hlavně se to dozvíš až po tom, co jim vybleješ mail, jméno, adresu...
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 25. 2. 2012 07:16

Hm, tak to je blbý. Beztak bych si takovou věc raději přebral osobně. Už kvůli případné reklamaci pro poškození při přepravě, na které se nepřijde hned při převzetí.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 2. 2012 17:03

jandaxx píše:Psát dopravu rovnou k ceně je nesmysl. Jsem z Prahy, takže si pro zboží dojedu a nějaké dopravné mi je buřt.


To je argument jako prase :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků