korunka.cz

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 2. 2012 09:24

mikicz píše:Patriku nejsou parametry dulezitejsi nez znacka?

Jak se to vezme. Co se spolehlivosti a zivotnosti tyce, tak je znacka dulezitejsi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod librab 13. 2. 2012 09:27

Tak, tak. Elektroniku i bílé zboží jedině ZNAČKOVÉ!
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 13. 2. 2012 09:31

PatrikChrz: v pripade techto veci, zrovna mycka, tak na znacce az tak moc nezalezi. Ono naopak je horsi poridit o polovinu a vice drazsi mycku, ktera ti klekne pul roku po zaruce a za opravu das vic, nez za koupi dalsi neznackove. Takze zrovna u mycek bych byl hodne na pozoru.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 13. 2. 2012 09:57

PatrikChrz píše:Ani jsem se nedíval na parametry, ale než Whirlpool, tak určitě Siemens.

-- 13. 2. 2012 05:49 --

Ani jsem se nedíval na parametry, ale než Whirlpool, tak určitě Siemens.



..a nebo BOSCH

tak mě napadá..vybírám mikrovlnku bez grilu(s grilem)ale ten tak nepotřebuju... :D
která je dobrá?. :oops:

-- 13. 2. 2012 10:06 --




nevim jak zrovna u myček, ale mamka má vestavnou horkovzdušnou troubu Whirpool a překvapili mě dost forový čudlíky. :D :/
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 2. 2012 10:10

V praci mam nekolik lidi, co se zrovna s vyrobky Whirlpool spalili.
Jinak Bosch a Siemens jsou konstrukcne shodne.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 13. 2. 2012 10:17

doktore já bych koupil něco vod Siemense ,Bosche nebo to nejlepší co je= Miele. :love: :D

-- 13. 2. 2012 10:23 --

PatrikChrz píše:V praci mam nekolik lidi, co se zrovna s vyrobky Whirlpool spalili.
Jinak Bosch a Siemens jsou konstrukcne shodne.


jasný,díky moc, vybírám mikrovlnku a nevim,každej většinou bere Whirpool. :D ^^
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod sx02 13. 2. 2012 14:03

1) U korunky nakupuju často, a jsem spokojen (hlavně kvůli osobnímu odběru), naposledy (minulý týden)jsem tam po 1 dni vracel zboží a peníze byly na účtu do 2dní. Za mě spokojenost.

2) Ad myčka - vybíral jsem loni, dneska ani značka není zárukou - viz dTest, kde levnější Bosch byl lepší než výrazně dražší téže značky. Nakonec jsem koupil myčku Electrolux (dražší model) a spokojenost tak 5/10. Čili je skutečně potřeba vybírat konkrétní typ, nikoliv značku.

3)Mikrovlnku jedině whirlpool a s crispem :-)
4)kupoval jsem na levnelektro.cz a byl jsem celkem spokojen (5spotřebičů, jedna chyba, rychle vyřešena, autorizák neměl problém - whirlpool)
sx02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 2. 2012 15:51

ta drahší whirpoolka má navíc samostatnou zásuvku na příbory a co mě překvapuje je, že používá při mytí i páru..to siemens nemá
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 2. 2012 16:18

Patrik řekl kup Siemens, tak kup Siemens a nemudruj :P
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 2. 2012 18:26

mikicz: to je jak: Panic rekl, jak se zasouva, tak sukej a nemudruj :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 2. 2012 16:10

ja mam whirl adg 6240 fd
myjem furt programem eco a spotreba je 6 litru vody , po otevreni je nadobi suchy. cena 8,5 tisice .
dneska uz je jedno kde to clovek koupi, dulezita je faktura a podle toho servisni centra uznavaj zaruku u whirlpoolu. tak mi to rekli na infolince .
takze objednat u obchodu kde je nejnizsi cena a dopravny. hlavni je aby to meli skladem, jak nemaj tak objednat jinde, jinak clovek muze cekat az 14 dni. nekdy i dele.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 2. 2012 20:13

Pračka Whirlpool odešla po osmi letech. Rána, čoud a konec.
Lednice Whirlpool šlape dvanáctý rok bez nejmenších problémů.
A teď si vyberte.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Havers 17. 2. 2012 22:11

audiobullys píše:dneska uz je jedno kde to clovek koupi, dulezita je faktura a podle toho servisni centra uznavaj zaruku u whirlpoolu. tak mi to rekli na infolince .


To ano, faktura (prodejní doklad) je pro záruční opravu v autorizovaném servisu nutná. Ale výrobek také musí být určen pro český trh (oficiální CZ distribuce), jinak ho autorizovaný servis zákazníkovi neopraví.

Výrobky z "non CZ distribuce" se dají reklamovat u prodejce, který zajistí případnou opravu na své náklady.

:arrow: Šedého dovozu se nebojte, prodejce však prověřujte
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 18. 2. 2012 08:21

jandaxx: je to jako s autama, podelat se ti muze Dacia i Mercedes, pripadne naopak i vydrzet. Proste je to vsechno spotrebni zbozi a tak je nutno k tomu pristupovat.

Havers: nebyl bych az tak zcela kategoricky, zalezi vzdy na konkretnim servisu. Treba fotoaparaty Samsung, Canon, Fuji a dalsi opravuje cesky servis i z EU zemi:
:arrow: http://www.awh.cz/podminky/zarucni-opravy/
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 2. 2012 10:04

Whirpoolku jsem tedy vyřadil..ale dnes ráno jsem se nudil a našel ještě jeden zajímavý model: http://mycky-nadobi.heureka.cz/electrolux-esf66070wr/ .. někdo něco k tomuto výběru?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků