Co udrží myčka na sobě

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kamey 23. 3. 2012 19:17

Ale tak já čekat už nemusím, když se u nás chce někdo najíst, tak si musí uvařit sám.... :D - a posléze umýt nádobí :D
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 3. 2012 19:30

kamey: Premyslim, jak to muze fungovat, kdyz chteji 3 lide soucasne veceret... bud musi mit vyhrazeny casy, nebo musi byt v baraku 3 kuchyne.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 3. 2012 19:44

Může, kuchyně tu mám sice 2, ale spíš se doma tak často všichni nesejdeme....
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 3. 2012 12:02

Noxik píše:kamey: Kdyz si pockas, urcite se jednou lidstvo bude zivot umelou vyzivou v kapackach. Odpadne nadobi, vareni, sledovani zdrave vyzzivy, atd. Ale pri soucasnem tempu pokroku nevim, zda se toho dozije jiz soucasna generace.

nestraš, zrovna jsem si pochutnal na luxusním steaku z "čerstvýho" lososa s opékanými bramborami. Představa, že budu někdy v budoucnu žrát bezchuťové výživové pilule, nebo si zavádět kapačku mě děsí.
eLzyx
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 25. 3. 2012 12:34

eLzyx: To sis mozna pochutnal, ale podivej se, jak vypada prumerna potravina - chemikalie obcas riznute necim levnym prirodnim. Takze ten trend pujde asi timto smerem.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 3. 2012 01:21

já jím jen přírodní, chemii se obloukem vyhýbám. Pro jistotu si pěstuju i vlastní ovoce a zeleninu. Kdybych měl kde, tak si ty lososy "chovám" sám :hm.
eLzyx
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 26. 3. 2012 15:13

eLzyx: Tak to ses vyjimka, stravovanni vetsiny lidi je nekde jinde, nebto v panelaku tezko budou mit tak velkou zahradu, aby je uzivila.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 26. 3. 2012 16:06

Noxik: obavam se, ze pro nej jsou smerodatne jeho moznosti a nikoliv moznosti cizich lidi. :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Noxik 26. 3. 2012 17:01

S474N: To ano, ale ja jsme tu svoji "predpoved" smeroval k vetsine lidi, ne k vyjimkam.
Noxik
Diskutér

Předchozí stránka