Co udrží myčka na sobě

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kamey 23. 3. 2012 19:17

Ale tak já čekat už nemusím, když se u nás chce někdo najíst, tak si musí uvařit sám.... :D - a posléze umýt nádobí :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 3. 2012 19:30

kamey: Premyslim, jak to muze fungovat, kdyz chteji 3 lide soucasne veceret... bud musi mit vyhrazeny casy, nebo musi byt v baraku 3 kuchyne.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 23. 3. 2012 19:44

Může, kuchyně tu mám sice 2, ale spíš se doma tak často všichni nesejdeme....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 3. 2012 12:02

Noxik píše:kamey: Kdyz si pockas, urcite se jednou lidstvo bude zivot umelou vyzivou v kapackach. Odpadne nadobi, vareni, sledovani zdrave vyzzivy, atd. Ale pri soucasnem tempu pokroku nevim, zda se toho dozije jiz soucasna generace.

nestraš, zrovna jsem si pochutnal na luxusním steaku z "čerstvýho" lososa s opékanými bramborami. Představa, že budu někdy v budoucnu žrát bezchuťové výživové pilule, nebo si zavádět kapačku mě děsí.
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 25. 3. 2012 12:34

eLzyx: To sis mozna pochutnal, ale podivej se, jak vypada prumerna potravina - chemikalie obcas riznute necim levnym prirodnim. Takze ten trend pujde asi timto smerem.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 3. 2012 01:21

já jím jen přírodní, chemii se obloukem vyhýbám. Pro jistotu si pěstuju i vlastní ovoce a zeleninu. Kdybych měl kde, tak si ty lososy "chovám" sám :hm.
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 26. 3. 2012 15:13

eLzyx: Tak to ses vyjimka, stravovanni vetsiny lidi je nekde jinde, nebto v panelaku tezko budou mit tak velkou zahradu, aby je uzivila.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 3. 2012 16:06

Noxik: obavam se, ze pro nej jsou smerodatne jeho moznosti a nikoliv moznosti cizich lidi. :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 26. 3. 2012 17:01

S474N: To ano, ale ja jsme tu svoji "predpoved" smeroval k vetsine lidi, ne k vyjimkam.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andysek233 20. 6. 2018 15:56

Myslím si že je to spíš i o tom jakou myčku si koupila, nosnost může být různá záleží na použitých materiálech. My jsme poslední myčku co jsme kupovali brali Franke[smazán link] a ta vydrží dost velké zatížení, takže můžu doporučit třeba tu, má už něco za sebou ale stále drží.
Andysek233
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 6. 2018 18:19

A jen kvuli tomu ses registroval, abys nam tu dal link na webshop? Trapne pruhledne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 6. 2018 05:05

Franke mám baterii (2 krát opravovaná) a rodiče ji měli taky - musím říct, že větší šmejd jsem si nemohl vybrat :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 6. 2018 09:06

Co presne se na te baterii opravovalo? Ja bych cekal, ze se vymeni cela.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 23. 6. 2018 15:30

Ze by mu dali novou kartusi? Nic jineho tam neni :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 6. 2018 18:29

Dvakrát praskla ta sprška a už je zase prasklá. Asi celou baterii vyměním za jinou.
Rodičům prasklo něco uvnitř (nevím, byl jsem na dovolené), takže rovnou měnili celou baterii.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků