Co udrží myčka na sobě

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 3. 2012 22:45

DSC00774.JPG
DSC00772.JPG
DSC00770.JPG
Zdar, koupil jsem si konečně myčku nádobí..bohužel kuchyně není nafukovací a musel jsem vymyslet co se skříni s vestavnou troubou a nadstavcem na různé kraviny.. více ve fotu.. může stát na desce myčky nádobí tato skříň včetně věcí o hodnotě nějakých 70 kg.. nebo mám raději vymyslet něco jiného..díky
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 18. 3. 2012 23:50

podle mě statické zatížení 70 kg je v pohodě, staticky by mohlo být i 150 kg nouzově. Ale nezkoušel jsme to, myčky nevyrábím.

Každopádně, když jsme tu svoji tahal po schodech a stěhoval do kuchyně (taky Beko), konstrukce v krutu a ohybu byla byla tuhá jak svina. takže z toho soudím, že statická pevnost ve svislém směru bud etaké velmi vysoká.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 3. 2012 06:32

Take se domnivam, ze by s tim nemusel byt problem, bezne se staveji dva spotrebice na sebe. Kazdopadne vyrobce by mel v navodu uvadet i tyto informace.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 19. 3. 2012 09:33

To je ta Whirlpool, jak ses tady chlubil? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 19. 3. 2012 09:52

Zalezi na konstrukci dane mycky. Uz jsem videl v manualu mycky napsano, ze se na ni nesmi stavet vubec nic, protoze horejsek byl jenom plastovy ram, ktery by se zbortil. To co na te mycce stoji mi prijde jako docela hodne, radeji bych tu drevenou desku mezi udelal nosnou pokud to jde, ale samozrejme se tim ztrati cast vertikalniho prostoru.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 19. 3. 2012 09:56

šedesátikilovou slečnu při sexu udrží, takže 70kg v nějakém méně dynamickém režimu určitě také :mrgreen:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 3. 2012 10:09

Pro tyhle účely se používá pračka, lukas to má zase popletený...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 19. 3. 2012 10:09

Co a jak se ti vejde si měl snad přemejšlet dřív než si to koupil. Jestli zrovna tahle myčka dlouhodobě udrží 70 kg ti takhle z obrázku těžko někdo řekne.

Pokud tam máš vestavnou troubu v bedně si měl dát větší bednu (nebo druhou pod to) a dát tam vestavnou i myčku.

Nerezová trouba v bedně, pod tím samostatná bílá myčka, skřínka s pantama bez dvířek, fakt paráda.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 19. 3. 2012 10:40

xtonda píše:Nerezová trouba v bedně, pod tím samostatná bílá myčka, skřínka s pantama bez dvířek, fakt paráda.

No puvodne jsem si taky rikal, jestli si mam rypnout. O te pekne "navazane" pracovni desce ani nemluve a to, ze kazdy drevo jina barva, taky ne. :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 19. 3. 2012 10:51

Joezbrna píše:šedesátikilovou slečnu při sexu udrží, takže 70kg v nějakém méně dynamickém režimu určitě také :mrgreen:


Sedesatikilova slecna nebude na te mycce soulozit dva roky bez prestani. :mrgreen: To ceho bych se bal vice neni kratkodobe zatizeni, ale dlouhodobe pusobeni te vahy. Ono to muze mesice vypadat OK a pak se najednou mycka zkrouti tak, ze prestane fungovat.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 3. 2012 11:35

Skříňka samozřejmě dvířka má, jen se musí panty posunout o 1 cm nahoru, aby se zavírala - je totiž vzhůru nohama.. Barevné provedení samozřejmě je ve stejné barvě jako celá linka.. bílá s břízou.. A že nad bílou myčkou je stříbrná trouba..a co? Mám platit za stříbrnou myčku o dvojku víc, jen protože je stříbrná, ale neumí nic navíc? Nejhůř to nevypadá a má to spousta lidí v domácnosti.. A beko jsem zakoupil, protože mám menší spotřebu energie (tzn. voda a elektřina za rok) než mnou vybraná whirpoolka za deset tisíc - stejnou spotřebu má až Bosch za 11 tisíc.. Myje naprosto stejně a ušetřil jsem o 3,5 tisíce na jiné věci..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 19. 3. 2012 12:31

xtonda píše:Pokud tam máš vestavnou troubu v bedně si měl dát větší bednu (nebo druhou pod to) a dát tam vestavnou i myčku.

Pokud by to bylo v jedné bedně, tak stejně navíc s nějakou přepážkou, aby se myčka nehřála od trouby (a myčka má obvykle dost plastových dílů).

Ta deska na té myčce je o pár milimetrů výše než pracovní deska, takže udělat z ní nosnou desku nebude taky úplně jednoduché.

A co by se mi taky nelíbilo je umístění té myčky u stěny, po otevření dvířek myčky se vyvalí pára a ta stěna pak může vlhnout a plesnivět.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 3. 2012 12:38

S474N píše:
xtonda píše:Nerezová trouba v bedně, pod tím samostatná bílá myčka, skřínka s pantama bez dvířek, fakt paráda.

No puvodne jsem si taky rikal, jestli si mam rypnout. O te pekne "navazane" pracovni desce ani nemluve a to, ze kazdy drevo jina barva, taky ne. :roll:



Taky to tu se mnou hezky cvičí :D


Btw: jako ženská bych tohle v kuchyni snesla max. týden do víkendu jako provizorium, potom bych to vykopala z baráku i s tebou. Nevím proč jsi nekoupil vestavěnou myčku, a určitě bych to nepokoušela takovou krásnou nástavbou, až tu popraskají plasty, tak si to můžeš reklamovat a to jsi tu celkem řešil) max. na lampárně. Jestli se chceš trochu pochlapit, tak to vyhoď, udělej si vestavěnou skříň, do které to všechno, cos tu narval na sebe nacpeš. Bude to vypadat daleko líp a ještě se to vše nepoškodí.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 19. 3. 2012 12:41

Místo po stranách máš, nic ti nebrání přidat po stranách desky až na zem + přichytit vzadu do zdi jako horní skříňky.
Tu vrchní desku bych sundal, je tam úplně na nic. A dřevotříska nad myčkou by měla být přelepená folií kvůli páře.

Moje zkušenost s pračkami - jedna snesla sušičku nahoře bez problémů, druhá odmítá pracovat. Obě Fagor, stejná sušička.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 19. 3. 2012 13:41

kamey píše:Taky to tu se mnou hezky cvičí :D

Tak si nahod kardiostimulator a potom jeste koukni do odrazu te trouby. Taky moc "pekny" skrinky. Proste je videt, ze to navrhoval nekdo, kdo ma "vkus". :mrgreen: :mrgreen:

Nicmene nejdulezitejsi je urcite to, ze se povedlo moc penizku usetrit. :mrgreen:

Jinak jsem sice chlap, ale tohle bych doma teda taky nesnesl. A ani si nedovedu predstavit, jak pri tomhle musi trpet zensky. :D
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků