Co udrží myčka na sobě

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 3. 2012 19:03

O těch 2 myčkách jsem uvažoval taky, ale nemám je kam dát, tak nemám žádnou :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 3. 2012 19:04

Asi jediná věc, kde s tebou budu souhlasit :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 3. 2012 19:14

PatrikChrz: Ty ze by sis koupil 2 mycky? No to se mi nechce verit. A to by se ti tam nevesly ani ty velikosti mikrovlnky?
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 3. 2012 19:17

Já jsem si to zhruba +- počítal.. Vše se vztahuje na jedno umytí: elektřina 1 kWh = 4,8 KČ; voda 10l = 0,67 KČ; 1 tableta = 3,5 KČ, celkově tedy cca. do 9 KČ... cena teplé vody m3 mě za rok 2011 vyšla na 400 KČ (zkurv*ná centrální dodávka).. dřez jsem napouštěl min. 1x denně, tzn. 10 l vody mě vyšlo na cca. 4 KČ.. jar vychází na jedno mytí na cca. 0,5 KČ.. myčku předpokládám, že pustím 1x za dva až tři dny..prostě až se naplní.. když to zprůměruju, tak myčka vyjde za rok na 1.314 KČ (počítal jsem 365:2,5 dne x 9 KČ), nádobí v dřezu na 1.642 KČ ( 365 x 4,5 KČ) a to jsem pro dřez použil ještě loňských cen
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 3. 2012 19:25

dr._lukas: Diky, parada, konecne realna cisla.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 3. 2012 19:28

Hm.... a k tomu jsi zapomněl cena myčky /7 let.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 19. 3. 2012 19:39

A taky obvykle nakup dalsi sady nadobi, protoze velmi brzo zjistis, ze s tim co mas najednou nejak nemas z ceho jist.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 3. 2012 19:40

kamey píše:A kam budu dávat to špinavé - pokud pominu 2 myčky, nebo týden špinavé nádobí v myčce :D


Ježiš to jsem myslel obrazně. Prostě hodíš do toho poslední talíř a zapneš. Cestou z kuchyně pustíš pračku, vysavač a kdovíco všechno ještě existuje a můžeš jít vydělávat na provoz :D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 3. 2012 19:43

Noxik píše:PatrikChrz: Ty ze by sis koupil 2 mycky? No to se mi nechce verit

Jsou věci, do kterých nemám problém investovat. Mezi nimi je moje pohodlnost.

Noxik píše:. A to by se ti tam nevesly ani ty velikosti mikrovlnky?

Tak hlavně bych to chtěl i na hrnce. Navíc mám dost velké talíře, které by se do té "kapesní" nejspíš nevešly.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 3. 2012 19:49

Jack111 píše:
kamey píše:A kam budu dávat to špinavé - pokud pominu 2 myčky, nebo týden špinavé nádobí v myčce :D


Ježiš to jsem myslel obrazně. Prostě hodíš do toho poslední talíř a zapneš. Cestou z kuchyně pustíš pračku, vysavač a kdovíco všechno ještě existuje a můžeš jít vydělávat na provoz :D


Já jsem tě pochopila :D ale já nehodlám mít v myčce 3 dny špinavé nádobí. :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 19. 3. 2012 20:15

Dvě myčky jsou praktická věc, z jedné bereš čistý nádobí, do druhé ukládáš špinavé. Když je první prázdná, druhou zapneš a pak zase naopak. Ušetříš dvě velké skříňky :mrgreen:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 3. 2012 20:25

A kvetou ti obě?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 19. 3. 2012 20:39

S474N píše:Jen tak mimochodem, kdyz chci zapasovat mycku do skrinky, tak holt musim vytahnout o tech par stovek vic, ale zase to nejak vypada. Kdyz chces setrit, tak si muzes napustit drez a umejvat to vsechno rovnou v nem.

kamey: koukam, prakticka to zena. :mrgreen:

Myčka se nepasuje do skříňky dovnitř, má právě 60 (45) a skříňku nahrazuje.

Řešení Kamey by vedlo ke schůdku, myčka by byla v krabici 63,6cm a nad ní by to pokračovalo 60cm, které má trouba. Kolíky by to na střih udržely, ale já myslel dát desky až do vrchu, sice by u dvířek byla vidět hrana, ale pořád lepší, než ta opičárna.

Patrik ušpiní nějaké nádobí? S tou útratou za jídlo si to nedovedu představit.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 3. 2012 20:48

To je sice hezké, ale vypadat to bude strašně. Prostě samostatně stojící myčka je samostatně stojící a vestavnou z ní neuděláš. Přesně 60 na 60 mít nemusí - spousta spotřebičů je 59, 58. Ale to si musí přeměřit sám. Další variantou je, že horní skříňky nebudou mít dvířka, popř. pokud sežene stejný materiál, tak si nechá nová dvířka uříznout na míru, to mu udělají v každém hobby marketu. Stojí to pár kaček a podle šikovnosti je to na jedno odpoledne - aspoň pro mě a mého chlapa. U Lukase už bych si tak jistá nebyla :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 19. 3. 2012 21:03

kejki3: tak to mas nejake chybne informace, protoze ta skrinka na mycku je defacto klasicka skrinka, tzn. korpus ze vsech stran. Takze se logicky mycka dovnitr teto skrinky "zapasuje".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků