Měníme zámky u rodinného baráku

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 5. 7. 2013 16:23

joachym1: copak tebe, kde nic neni ani exekutor nebere.

BTW to je tvoje osobni projekce, s tema smazkama?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 5. 7. 2013 18:39

No kvalitni zabezpeceni by melo prave aspon ty amatery (= treba ta smazka) zastavit ne? Naopak profesional zvladne kazde zabezpeceni, ktere zna. Ovsem taky musi mit predstavu, zda mu to za tu namahu stoji. Otazka je, jaky je pomer techno 2 skupin, ale podle me bude amateru podstatne mene.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 5. 7. 2013 19:02

Smazky nepodcenuj, to jsou naopak profici, uz to ze dokazi sehnat kazdy den 500 az 1000 Kc na davku, o necem vypovida. Socialni davky jim staci tak na tyden, zbytek si musi fakt nakrast.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noxik 5. 7. 2013 19:19

joachym1: Nejak si nedokazu predstavit smazku, ktera se vyzna v zabezpecovacich zarizenich a jejich prekonavani. Spis bych tipoval, ze se bude snazit krast tam, kde to pujde nejsnadneji. Ale nikoho takoveho neznam, takze se muzu mylit.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 7. 2013 19:34

Z toho si nic nedelej, dotycny je uplne mimo. Uz vidim, jak smazka jde misto do nejake zahradni chatky v zapadle kolonii, do baraku, kde je alarm, kamery, atd.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 5. 7. 2013 21:18

Noxik píše:joachym1: Nejak si nedokazu predstavit smazku, ktera se vyzna v zabezpecovacich zarizenich a jejich prekonavani. Spis bych tipoval, ze se bude snazit krast tam, kde to pujde nejsnadneji. Ale nikoho takoveho neznam, takze se muzu mylit.

To je tim, ze nevis, jak to chodi ve vezeni, tam ziskavaji vedomosti od zkusenejsich.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 5. 7. 2013 22:43

Jasne a ti je tam uci jak prekonavat certifikovane systemy od Paradoxu a dalsich firem, jeste nejlepe fungujicich po sbernici. Opravdu si me rozesmal :mrgreen:

To mi pripomina debatu, kdy clovek argumentuje tim, ze smazka nekoho napadne s nozem a kdyz obrance vytahne zbran, ze musi strilet na hlavu, kvuli neprustrelne veste. To, kde by smazka vzala vestu za x tisic Kc uz mu jaksi nedockvakava...
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 9. 7. 2013 10:45

citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 6. 11. 2014 01:05

Lidi proboha, kam jsme se to dostali. Tazatel se ptá, jak mít řešené otevírání dveří u baráku a dalších objektů, aby nemusel pás klíčů a vy mu ten baráček chcete zabezpečit jak pentagon, už chybí jenom sken zorniček. :oboze

Pokud se opravdu zajímá o ochranu, tak nemyslet jenom klasicky na vchodové dveře, ale komplexně. Jako příklad může posloužit naše satelitní vesnice. Většina nových baráků má dveře s vyjížděcími hroty, někteří i bezpečnostní zámky. No a zloději je obešli a šli přes terasu.

Vybírali domy takhle... (je to sice reklama, ale tak snad prominete)
https://www.youtube.com/watch?v=C-jHhR3mdL0
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 7. 11. 2014 09:02

Děkujeme za oprášení rok starého tématu. Tazatel dostal odpověď hned v druhém příspěvku, dál se jen rozvedla diskuse.

Ten váš odkaz je zajímavý, koukal jsem na svá okna, nechce se mi je ničit šroubovákem, ale přijde mi jako nemožné toto vyháknutí. Musela by tam být vůle snad 5 mm, aby se to povedlo, a takové okno dnes nenamontuje ani největší nemehlo.

Čep s oknem se ani nehne, nemá kam - při správné montáži je vůle do 1 mm, na animaci se ale celé okno zvedne o těch 5 mm jako nic. Každopádně to beru jako inspiraci, jak okna zdokonalit.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 8. 11. 2014 01:01

Omlouvám se za oživení, na finexpertu jsem chvilku a podle zvyku jsem otevřel témata, v nich otevřel několik nepřečtených podtémat a nečekal jsem, že můžou být tak stará :D

Jinak k oknům. U nás v satelitu bylo takto vykradeno asi 10 domů. Pochybuju, že všichni měli špatně udělaná okna. Asi je trochu zničili, každopádně se tiše dostali do baráku, vybrali cenosti a nerušeně odešli...
paty07
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků