Nábytek z Polska

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Roda 29. 10. 2015 16:18

Tak to si snad musi spočítat každý sám. Tak třeba když to máš do Polska 30km a usetris 3000kc a třeba 3 hodiny tak jo ;-)
Roda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzaj. 2. 7. 2016 22:55

Zdravím. Já osobně nemám s nábytkem z polska vůbec dobré zkušenosti. Většinou se ani nedal správně složit, takže jsem ho vzdal. Hodně lidí ale zase říká, že s tím nábytkem neměli žádný problém, tak fakt nevím. A to jsem nekupoval žádné šunty. Teď objednávám už jen odtud a najít jiný kvalitní nábytek se ani nepokouším.
honzaj.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 2. 7. 2016 23:14

Tak není výrobce jako výrobce a je jedno z jaké země. Rodičové si koupili tohle:

http://www.klose.pl/

konkrétně

http://www.klose.pl/kolekcje/k,duo-salon.html

Výroba na objednávku, je to pěkný, dobře udělaný, přijeli s tím dva maníci přímo z Polska, smontovali to na místě.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Benevolence 27. 2. 2017 10:36

Polský nábytek nemusí být špatný, jsou tam i dobří výrobci, ale jsou v jednom pytli s těmi špatnými. Máme zkušenosti s dobrým výrobcem - mrkněte na něj - www.mirjan24.cz
Největší paradox je, že většina českých obchodů s nábytkem jako Sconto nebo Jysk dodává polský nábytek :-D
Benevolence
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bonmonika 8. 3. 2017 10:47

Fajne meble, szczególnie łóżka dla dzieci znajdziesz w sklepie Mirat.eu
bonmonika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Millanoss 21. 3. 2017 23:28

Ty reklamy jsou spíš k smíchu, já bych si od poláků nekoupil nic už principu. Jde o to, že u nich mají mnohem větší tendenci vše šidit, viz ty kauzy z potravinami apod. Tak nevidím jediný důvod proč bych měl rozlišovat jací jsou, kazí si reputaci sami, tak proč riskovat, že se napálím???
Millanoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 22. 3. 2017 06:09

Neverim ze v polsku sami zerou treba to co vozi k nam.
Mel sem moznost ochutnat cerstvy salam primo na polskem trhu a luxus.Tak ze u nabytku mozna ze polsky nabytek pro polaky bude take fajn.A reputaci polakum kazi fakt,ze si to tam retezce objednavaji aby usetrili a oni to pro nas podle pozadavku odberatele vyrabi a maji nejak dana kriteria.Hlavne co nejlevneji, vzdit prece cesi sezerou vse.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 22. 3. 2017 08:31

Nežerou ;-) stačí se podívat na salám "té samé značky" v polsku a u nás - propastný rozdíl.
V polsku taky v obchodě nekoupíš salám tak levně jak u nás - on se prostě pod nějakou cenu nedá vyrobit slušně (ale jsou obchodnící - český řetězec chce, český zákázník koupí a sežere - tak vyrobí)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod bonmonika75 16. 8. 2017 12:28

Ostatní kupiłem fajne designerskie krzesła, cena je jest ok.
Https://mirat.eu/krzesla-i-taborety,c127.html
bonmonika75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 9. 10. 2018 19:16

Naprawdę kupiłeś chłodne pudełko? Napiš si 100 krát debile - "Nebudu věřit Google Translatoru"
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod jarmila.mossova 2. 12. 2018 17:07

pokud se ti vyplatí doprava z polska, tak proč ne? někteří prodejci ti to dovezou až do hraničního města a odtam si to už musíš odvést sama
jarmila.mossova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirinovacek 16. 1. 2020 15:34

Máte někdo zkušenosti s nábytkem co de pod různými značkami dováží z Polska - jako je v Teplicích SOB Nábytek, Nábytek Natali????? :-S :-S :-S Mě to přišlo takový fórový, ale zas za dobrou cenu no... :hm
jirinovacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 16. 1. 2020 16:24

Však sis tam koupil super duper pohovku né? V synově pokoji kraluje, tak víš né?
libol
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků