Levná a pěkná pohovka

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jan.kaf 23. 11. 2014 17:55

Doporucite mi někdo obchod, kde prodávají levné, ale zároveň pěkné pohovky? Něco ve stylu IKEA, diky!
jan.kaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod avathar 24. 11. 2014 11:24

Zkus ikeu.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 25. 11. 2014 08:09

V Ikea teď na ně mají akci 15 procent zpět na kartu Ikea. Nutno být členem Ikea family. Do Kůrka zas tento měsíc je sleva 40 procent v aplikaci Portmonka.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod skvrne 26. 9. 2015 09:25

Dobrý den, prosím vybíráme s manželem novou sedačku. Zaujala mě nabídka http://www.aktualniletaky.eu/letak-kika ... 77strana1/. Máte někdo zkušenost se sedačkou z Kika nábytku? Moc děkuji za reakce, už jednou jsme se spálili a tak bych ráda nějaké zkušenosti. Předem děkuji :)
skvrne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod astrapa 26. 9. 2015 17:42

Teď jsem zrovna kupoval v Asku. Čekání 2 měsíce, než ji vyrobí a stejně to o 2 týdny přetáhli. Platba možná jen na pokladně, nelze převodem, takže kvůli platbě doplatku musíte znovu běžet na krám. Při platbě doplatku mi řekli, že doprava stojí 280 Kč. Když mi volal dopravce, aby se domluvil na hodině, tak už to bylo 2080 Kč. A když mi to přivezli, tak chtěli 2480 Kč, jinak že mi jí nechají ležet před barákem. Nebyl přiložen český návod, jen v němčině. Ze sedačky jsem musel preparovat takové malinké samolepky, které asi na ní zůstaly z výroby. Jinak ceny jsou šílené, aby to mělo nějakou úroveň a kvalitu, musí člověk vysolit hodně přes 50 tis., mě to stálo skoro 60 tis. a to jsem ještě slevil, původní plánek sestavy by vyšel dokonce na 80 tis. Na krámě sice mají vystavené modely za 15-20 tis., ale ty jsou vykuchané. Jakmile chce člověk nějakou změnu, letí to o tisíce nahoru. Výhoda aspoň je, že spousta sedaček je "stavebnicového" typu, takže nejdřív člověk vybere design, pak si vybere barvu a typ textilu a nakonec si sestaví celou sestavu podle tvaru a velikosti obýváku. Podruhé už bych v Asku nenakupoval, měl jsem tam ještě vyhlédnutý stůl, ale celá komunikace byla taková divná. Za tu cenu bych očekával trochu lepší úroveň a aspoň imitaci zájmu o zákazníka.
Jinak jsem prošel Ikeu, Mobelix + XXXlutz, Asko, Kiku, Sconto a Ideu a kromě Ikei mají všechny obchody prakticky stejný nábytek od shodných dodavatelů, aspoň se mi to zdálo, že stejné sedačky jsem viděl ve více obchodech. Nakonec mě to chození už přestalo bavit a koupil jsem jí v Asku, i když, jak jsem napsal, podruhé už tam nevlezu.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod dropino 27. 9. 2015 08:05

V Asko jsem nakupoval nábytek do děcáku ( před mnoha lety) a prohlásil, že jsem tam byl 2x - poprvé a naposledy. Díky reklamaci shodných, nikoliv zrcadlově otočených boků skříně jsem tam bohužel musel zavítat několikrát, reklamace se vlekla, personál neochotný. Kika neznám, už nakupujeme jen ve Scontu. Tam je reklamace (prasklá kancelářská židle, která jako reklamece ani dle mého uznána být neměla) úplně bezproblémová.
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 27. 9. 2015 09:07

Asko je bohužel čistý odpad, to tam stačí vlézt, aby si člověk udělal obrázek. Z těch ostatních nevím, byl jsem třeba s nějakou delegací v polstrin.cz, což by měl být kvalitní a relativně luxusní nábytek, ale když jsem viděl výrobu a výrobky, tak ani tam bych si nevybral. Jednooký mezi slepými generál, takže nezůstává skoro jiná varianta, než nakupovat v Ikea. Je mi sice proti srsti, že i tam je nejlepší gauč posledních 25 leta prakticky stejný (poprvé jsem ho koupil v Itálii, to tady ještě Ikea ani nebyla), ale co se dá dělat. Dá se na tom aspoň normálně sedět, ležet, nestojí to majlant a za pár let se to nerozpadne. Po 20 letech hledání jsem si koupil ten samý jen s jiným potahem.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 9. 2015 12:45

Fakt je, že Ikeu docela uznávaj i truhláři. Měl jsem doma v létě pět truhlářských firem kvůli nabídce skříní a knihovny, chtěl jsem ve stejné barvě jako mám kuchyňskou linku (právě z Ikei) a všichni se shodli, že Ikea je dobrá úroveň, kterou se nedá nic zkazit.

Bohužel v Ikei je všechno takové uniformní a kromě linky jsem si tam nic jiného nevybral. Ale rodičům jsem tam koupil sedačku a strašně si jí chválí a pochválili i dopravce, vše co se dohodlo při koupi, to platilo, žádné vytáčky a změny termínů a chování kluků skvělé.

Nevýhoda Ikei je, že tam nakupují všichni a samotný průběh kupování je poněkud stresující, pořád vrážíte do jiných lidí, prodavači jsou vytížení a vládne tam trochu chaos. Já do Ikei nechodím moc rád, jenom když opravdu musím a snažím se co nejrychleji zmizet.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod jirinovacek 16. 1. 2020 15:37

Synovi jsme k letošním vánocům koupili s manželkou mega velkou pohovku https://www.nabytek-natali.cz/sorento-rohova-sedaci-souprava a jenom za 14tis, a mohl se zbláááznit. V tom jeho novým brlohu teda kraluje - a za ty prachy. :tleskani :tleskani :tleskani :D Manželka se mohlí aby ji aspon jednou za rok vyluxoval :D ale pochybuju.
jirinovacek
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků