Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ab84 20. 11. 2018 12:50

Já už ČEZu tak jako tak zůstat chci (kvůli ČEZ kreditce), co byste mi poradili (nechat bez fixu, fixovat nebo příp. zkusit licitovat) - to navýšení stálé platby zamrzí....

Navrhli mi toto (D02D - spotřeba 3 MWh/rok - jistič 3 x 25 A):

Dosud jsem měl eTARIF Bez fixace - stálá platba / cena za dodávku VT
22,99 Kč za měsíc
1 548,80 Kč za MWh

Vaše nová cena od 1. 1. 2019
62,30 Kč za měsíc
1 877,90 Kč za MWh

Elektřina v akci na 3 roky Fixace
83,49 Kč za měsíc
1 754,50 Kč za MWh
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 20. 11. 2018 13:21

Já kvůli ČEZ kreditce také zůstávám, pořád se mi to i přes zdražení rentuje i při srovnání se Skauty a ČS Energie. Jak jsem koukal nulový paušál už je vzácností, ale to 4násobné zdražení paušálu za odběrné místo mě značně nakrklo.
Zajímavé, mě navrhli paušál 83,006, jaký máš distribuční území?
Hoď si to do kalkulátoru na tzb.info a uvidíš
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 20. 11. 2018 14:52

To násobné zvedání paušálů je pěkná prasárna, to nemá se silovou cenou na burze nic společnýho, to si jen chtějí nadstandardně nahrabat. Musím si přikoupit akcie. Jinak jako zákazník jsem od ČEZu jsem odešel už dřív, když začali dělat čachry s ceníkama, s oznamováním změn, antedatování dokumentů na webu...

Já osobně bych po tom oznámení rychle začal hledat skauta.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Kamziq 20. 11. 2018 15:53

Jeste ze jsem zafixoval na tri roky. 8-)
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 11. 2018 17:01

eTarif je mimo jiné o tom, že jim nebudete zaclánět na pobočce..
takže návrh ceny jste obdrželi emailem nebo po tel.?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 20. 11. 2018 17:28

Poprvé a naposledy jsem byl na pobočce před 10 lety po kolaudaci při přihlašování elektroměru. Od té doby komunikují po emailu, čili i tato nabídka přišla po emailu, včetně dvou nabídek (zdražení bez fixace vs. zdražení s fixací)
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 20. 11. 2018 18:17

Přišlo to včera mailem a to velmi transparentně vč. konrétních původních a nových cen pro dané odběrné místo s možnosti odstoupení od smlouvy do deseti dní před vstoupením v platnost. Nabídku na jiné cenové tarify jsem nedostal, ale mám malou spotřebu a ani Skauti se mi nevyplatí (už mají také platbu za paušál), v kombinaci s ČEZ kartou už vůbec ne. Silovku zvedali letos už jednou v červnu, ale ten paušál je nějaký nezdravý trend, víceméně sjednotili paušál pro všechny tarify, takže výhoda eTarifu už je víceméně žádná.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 11. 2018 20:20

Zrůdný Zločinecký režim v Kolonii česko prodává v polostátním ČEZ + Korupčně schváleným výpalným OZE solárních Baronů elektřinu za luxusní extrémně vysoké ceny pro většinu ožebračených udřených vyhladovělých občanů. Tito občané si přitom za zlaté éry socíku většinu výstavby elektráren zaplatili z daní, protože prohnilý zkorumpovaný Zločinecký režim za 30 let po roce 1989 nedokázal postavit prakticky žádné významné zdroje elektřiny. Veškeré energetické zdroje, páteřní přenosová sít VVN, plynovody, ropovody, zkrátka vše bylo postaveno za národní peníze občanů za zlého socíku, po roce 1989 jej demoKraDi pouze dokázali rozkrást a zbytky rozprodat za zlámanou grešli cizákům Korlonizátorům. Celkové ceny elektřiny ještě v roce 1989/90 byl v dvojsazbě 16hod/8hod - 20 haléřů a 10 haléřů, což bylo za hubičku i při cca 10% výši platů oproti dnešku. Dnes za 2Kč sakuprásk nekoupíte žádnou kW v jakékoliv sazbě. Vládne tu čistočistokvoucí ZLO, a to bolschevici nebyli žádní svatoušci...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 20. 11. 2018 20:41

ab84 píše:Poprvé a naposledy jsem byl na pobočce před 10 lety po kolaudaci při přihlašování elektroměru. Od té doby komunikují po emailu, čili i tato nabídka přišla po emailu, včetně dvou nabídek (zdražení bez fixace vs. zdražení s fixací)

Tak počítám, že když mi nic nepřišlo, tak mi nezdražují? No snad to vyjde
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamziq 20. 11. 2018 20:56

Koukni do CEZ online.
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 11. 2018 22:25

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 21. 11. 2018 04:55

Taky mě štvalo, že mi velký dodavatel zdražil, tak jsem přešel k https://www.fonergy.cz
Teď ani neplatím měsíční poplatek - to vylepšili, před nějakou dobou, původně na premium bylo potřeba mít dvě odběrná mista: Nastavte si zasílání dokladů elektronicky a vrácení přeplatků převodem na váš účet a získejte smlouvu PREMIUM bez měsíčních poplatků.
Spotřebu mám malou, takže mi to vyhovuje bez toho měsíčního poplatku :-)
Kdyby někdo chtěl k nim přejít, tak napište SZ, pošlu kód na doporučení.
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 21. 11. 2018 07:12

Kamziq píše:Koukni do CEZ online.

Koukal jsem ;-) a nic
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 21. 11. 2018 07:45

Přišlo mi, že zdražují jen tarify s nízkou spotřebou (01, 02...) Když někdo elektřinou topí nebo má TČ, tak se ho to asi netýká.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 11. 2018 10:08

je to tak
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků