Změna dodavatele plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 3. 3. 2017 08:32

To, že jsou na té adrese cenníky jsem našel taky ;-) - cenník Praktik_P tám stejně nevidím.
Ano, to je právě to "tunelové" vidění - jak si bez netu vytvoři vlastní osobní účet ...
Platí o 52% procent vyšší cenu než já - možná by alespoň ten dopis dostat mohli a né si ještě platit za telefon
Aby bylo jasno, já to beru spíše jako svou chybu, že jsem si nedokázal ohlídat, aby je nedostali šmejdi - a proto to chci řešit
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 3. 3. 2017 10:56

případně mohou spojit změnu odběrného místa rovnou se změnou dodavatele v jednom kroku a ušetří 3měsíční výpovědní lhůtu
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ridder 2. 11. 2017 22:03

Ahoj,

chtěl bych poprosit o radu. V současné době mám innogy. Před pár měsíci jsem podepsal změnu na MND. Ti už podali výpověď u innogy a smlouva dobíhá 15.11. Mně by se teď však líbilo přejít ke Skautské, kde již mám pozvánku. Předpokládám, že musím nějakým způsobem ukončit smlouvu s MND. Jak nejlépe a nejrychleji řešit tuhle situaci?

EDIT: kdyby někdo řešil něco podobného, tak na základě informací z MND stačí zaslat poštou tenhle dokument: https://www.mnd.cz/media/download/792
Ridder
Kolemjdoucí

Předchozí stránka