Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jichaj 26. 5. 2017 07:09

navíc "kulisarny" muze provest i Terra...ma plnou moc, velky zakaznicky kmen...novy dodavatel nemusi byt ten nejvyhodnejsi...
Budu se opakovat, proste si davat prubezne pozor a necekat, ze někdo za me něco udela (a bude to to nejlepší)...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 26. 5. 2017 10:47

Zcela souhlasím, že je v dnešní době zapotřebí být neustále ve střehu.
Nicméně...
jichaj píše:navíc "kulisarny" muze provest i Terra...ma plnou moc, velky zakaznicky kmen...novy dodavatel nemusi byt ten nejvyhodnejsi...

Již dve nebo tři roky je Skautská energie u plynu nejvýhodnější...
V plné moci je logo Skautské, takže bude zákazník stále pod "skautskou cenou" dokud nevypoví plnou moc Teřře. Součástí plné moci je také tato formulka: Obchodní společnost Terra Group Investment, a.s. je partnerem organizace Junák - český skaut, z. s. a bude využívat plnou moc podle jeho pokynů a v zájmu osob
poskytujících plnou moc. Více informací o projektu najdete na (webový odkaz).


Bond2 píše:pozor na desetinou čárku u finální faktury v tvůj neprospěch....malé náhodné naschvály, aby vypadaly jako chyby nové sekretářky, ale nikdy nejsou v neprospěch Centropolu....

Faktury vždy detailně zkoumám. Na uvedené zkušenosti s Centropolem jsem zvědavý... Třeba mne minou..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 26. 5. 2017 12:41

Tak BE na co šáhli, to totálně zmrvili, vždycky v můj neprospěch až na nějaký čachry při ukončení - tam to bylo výjimečně v jejich neprospěch. Drobné podrazy RWE, velké podrazy ČEZ, EON. Za pár let ani nebudu vědět, ke komu přejít.

V podstatě nejlepší byla zatím 3E, ovšem to bylo v době předpísaříkovské...
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 29. 5. 2017 07:18

Sem teda napsal na tu terru a poslali mě někam.....sehnat skauti.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 29. 5. 2017 09:43

Mě ne, asi čuchají větší počet odběrných míst.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 31. 5. 2017 09:58

Mel by ted fungovat novy portal https://www.skautskaenergie.cz/

"Nově stačí vyžádat si od skauta e-mailovou pozvánku, skaut ji vygeneruje vložením e-mailu zvaného a dále se komplet odbaví již pozvaný sám. Není tedy třeba nikam e-mailem posílat vyúčtování a plné moci."

+ jsou nějaké změny v nastavení procesů jak u skauta tak u Terra Group, aby převody probíhaly lépe a standardizovaně
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 31. 5. 2017 15:34

octaviampi píše:Mě ne, asi čuchají větší počet odběrných míst.

Napsal jsem jim, že mám 5 odběrných míst na převod a stejně mě poslali shánět skauti...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 31. 5. 2017 19:03

Mám jedno odběrné místo a pozvánku jsem dostal - slušně jsem požádal
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 31. 5. 2017 21:18

Důrazně varuji před firmou Halimedes,jak píšu o asi o 2 stránky zpět, dostal jsem mail, že mám platit na jiný VS, než mně poslali. Když jsem se ptal, co to má znamenat a kde tedy moje peníze skončily, přišla tato odpověď:

"Dobrý den,
zálohy byly samozřejmě připsány k Vašemu zákaznickému účtu, ale vznikl problém, že jak již bylo řečeno, brigádnice poslala stejný variabilní symbol asi 20 zákazníkům.
Všechny platby byly ručně dohledány a zařazeny. Pro přehlednost plateb uvádějte laskavě již pouze variabilní symbol 105xxx."

No a dnes mně přišla poštou upomínka, že nemám zaplacenou zálohu za leden 2017... Takže se asi dohledání a zařazení nevydařilo, zítra zasílám na ERÚ návrh na zahájení správního řízení ve věci odebrání licence této bandě amatérů. Jak je vidět, cena není všechno.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 1. 6. 2017 11:14

To máš marný....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod privrat 2. 6. 2017 06:15

vpe píše:A je to overeny skaut? Tam na portal se muze zaregistrovat kdokoliv zvenku, i ty, ale dokud nemas overeni - propojeni uctu, nevidis tlacitko ...

a jak to má prosím tě ten skaut udělat, jak si má propojit ten účet?
privrat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 2. 6. 2017 06:34

libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod JannV 19. 10. 2017 12:22

Jaké máte zkušenosti s firmou Energofin?
JannV
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 20. 10. 2017 07:57

Vypovídali jste někdo smlouvu eCentre?
Blíží se mi půlrok do konce dodávek, což je lhůta do kdy lze tu smlouvu vypovědět.
Mě se v té smlouvě nelíbí větička "V navazujících soutěžích ... je Klient povinen ... uzavřít smlouvu ..., pokud cena komodity nově vysoutěžená bude nižší než oficiální uveřejněná ceníková cena stávajícího dodavatele Klienta".
Stávající dodavatel je Bohemia Energy za aukční cenu 490/0. Je otázka, co je míněno oficiální ceníkovou cenou, když každý fiškulácký dodavatel má těch ceníků aspoň 10. Vemu-li ceník BE basic, jedná se o cenu 724-917 za MWh / 25-260 stálý plat. Takže kdyby mi eCentre teoreticky nabídlo 723-916 / 24-259, tak bych to musel vzít.
Asi to tedy bude nejlepší vypovědět. Stejně teď nabídky e-centre nic moc, asi bych přešel s plynem pod skauta.
Pokud jste tedy někdo již vypovídali, posílali jste to na tu adresu do Ostravy nebo do Prahy? Akceptují výpověď datovkou?
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiay 20. 10. 2017 18:22

Ja vypovedel smlouvu emailem.
jiay
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků