Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 2. 9. 2018 20:16

Je možný, že mi nejlíp vychází Europe Easy Energy nebo ještě nezdražili ceníky na nové ceny? Jsem u ČEZu a hodlám jít pryč. Skauti nevycházejí špatně, ale Europe Easy Energy zdaleka nejlíp. Na druhou stranu jsou pod nechvalně známou Bohemia Energy, tak nevím, jestli to risknout. Mám D57d, spotřeba kolem 18 MWh ročně, takže i malé rozdíly v ceníku nakonec udělají pár tisícovek rozdíl...
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 2. 9. 2018 20:23

Jak se ted psalo ve vedlejsim tematu, pry jsou to stejne ceny, co Yello nabizi beznym klientum z ulice. Jen s tim, ze pres Skauty bude uvazet 2 roky. To se opravdu zblaznili.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 2. 9. 2018 20:26

Mě hlavně různí lidé upozorňovali, že v kalkulačkách někde už je zakomponováno zdražení a jinde ne. Takže je v tom binec. ČEZ se bije v prsa, že už mají ceníky po zdražení. Europe Easy Energy mi v kalkulačce vychází třeba na 42k ročně, ale když mi pošlou kalkulaci, tak už jsou třeba najednou na 45-46k ročně, docela rozdíl. Zřejmě se někde počítá se zdražením a někde ještě ne...
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 2. 9. 2018 20:32

jo, vetsina ceniku je jeste k 1.1.2018, ten kdo dosud nezdrazil zdrazi o ledna 2019
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 2. 9. 2018 21:31

Ceniky platne od 1.1. musi byt zverejneny nejpozdeji k 1.10., ze ano?
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 3. 9. 2018 05:34

S474N píše:Jak se ted psalo ve vedlejsim tematu, pry jsou to stejne ceny, co Yello nabizi beznym klientum z ulice. Jen s tim, ze pres Skauty bude uvazet 2 roky. To se opravdu zblaznili.

Vsak je predpoklad zdrazovani, pro zakaznika je vyhodnejsi zafixovat cenu na dva roky nez na jeden. Doba, kdy ceny klesaly, je pryc.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.roak 3. 9. 2018 06:07

zdravim na TZB mě nejlépe Stabil energy tarif volnost méte zkušenosti,
Děkuji
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MildaX 3. 9. 2018 06:19

S474N: To je nějaká novinka u skautů, že se fixuji ceny na 2 roky? Já měl za to že platí cena a smlouva na dobu určitou na 1 kalendářní rok a ještě k tomu bez automatického prodloužení. O podpisy smluv se pak za tebe stará Terra (na základě plné moci).
Něco z toho co jsem napsal už neplatí?
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MildaX 3. 9. 2018 10:37

Odpovím si sám, je to novinka, nově za vás Terra podepíše smlouvu na 2 roky.
Jestli je to špatná nabídka se nedá bez znalosti cen ostatních říct.
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 3. 9. 2018 15:13

citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MildaX 3. 9. 2018 19:09

Staré ceníky na tento rok jsem neměl na mysli.
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas1107 3. 9. 2018 19:20

Ja jim pred dvema lety psal, proc to nezafixuji na vice let, kdyz jsou tak vyborne ceny a oni to ti blbci udelaji, az kdyz poskoci tak nahoru :oboze
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 3. 9. 2018 19:32

Dá se reálně čekat, že cena elektřiny poroste několik let, vyplatí se fixace? Co jsem se díval do historie, tak byly velké výkyvy (včetně poklesů)...
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 3. 9. 2018 21:09

Hodne dlouho to klesalo, nyni se trend obratil, ja zafixoval na jare na tri roky.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 3. 9. 2018 23:09

Už týden čekám na odpověď od Europe Easy Energy, asi to vzdám a možná zkusím skauty? I když ta cesta od jednoho přeprodejce k druhému mi přijde zbytečně komplikovaná. Nebo budu línej a nechám si ČEZ fix na tři roky...

[edit] Třeba kalkulačka E.On na jejich webu mi píše cenovky srovnatelné se skutečně nejlevnějšími nabídkami na trhu, zatímco v kalkulačce ERÚ je E.On až jedním z posledních... pak aby se v tom prase vyznalo.
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků