Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 8. 12. 2018 10:23

Tady je popsán taky docela zajímavý ojeb made in Centropol:
https://ekonomika.idnes.cz/energie-elek ... omika_mato
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 8. 12. 2018 12:38

Joo cenik Centropol Kamarád... Jenze oni tento dopis rozeslali nejen tem, kterym meni cenu ale i tem, kteri maji zafixovany ceny az do 31.12.2019 a jeste jim nasledne volaji :-) jsem to tu psal pred mesicem.

A mily ERU s tim nic nedela, blamaz pokracuje... prumerny adresat dopisu vubec nema sanci poznat, ktera bije.

Kamziq píše:Datovou schranku maji pro postu vypnutou?


A kdo ne.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZ4R 9. 12. 2018 10:29

aktuálně mám nabídku od PRE bez DPH: VT- 1594, NT 948, stálý plat 59 + jednorázová sleva 1000 Kč na sazbu D25d. Ten vysoký tarif se mi moc nelíbí a dolů se PRE už moc nechce...je pravda, že zatím jsem výpověď ještě nepodal. Docela pokoukávám po 3E, skautské energii (i když skauta neznám...) a nebo Energie ČS. Máte nějaký tip?
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 9. 12. 2018 18:33

Dej si d26, ta ma lepsi cenu (distribucni cenu)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamziq 9. 12. 2018 18:44

Jsou nejake naklady v souvislosti se zmenou sazby z D25d na D26d?
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 9. 12. 2018 20:30

vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 9. 12. 2018 21:34

ta nabidka BE je na dobu neurcitou, takze bych se toho tak nebal a po tom roce bych klidne sel jinam (ted uz jsem ale u Eonu..tak to nezkusim :)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 10. 12. 2018 12:06

Pokud te BE pusti, tak "klidne" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 10. 12. 2018 14:47

Ad regulované ceny ERU podle věstníku, co jsem si porovnal 2018 a 2019

paušál neboli “cena za příkon podle jmenovité proudové hodnoty hlavního jističe před elektroměrem”

Meziroční nárust opět “zanedbatelný”, něco nad 26% !!!
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 10. 12. 2018 21:12

Zločinecký režim zdražil národní strategickou elektřinu za 30 let více jak o 1000 % !!
Drtivá většina elektráren a páteřní sítě VN a VVN byla postavena z našich daní za státní prachy v "zlém" socíku, a i ten Temlín byl po Hadráku dostaven také za státní, tj. naše prachy z daní.
Naše národní elektrárny masivně vyvážejí elektřinu za pakatel (pro němce za pakatel) do Rajchu...
Díky Zločincům Tuneldědkovi Klaus aspol.(masivně to tehdy propagovali jako levnou a ekologickou alternativu uhlí i plynu) jsme v 90. instalovali centrální el. přímotop.
Nyní na roční spotřebu v D45d - 50k Kč padne celý měsíční příjem pro ČEZ !!! (tj. pro agenta Bureše a spol. - 800 000 armádu státních zašíváků a pijavic jako většinové vlastníky)
Zloději a Zločinci mafiáni z ČEZ a ERÚ !

Naštěstí nejsem nýmand a tak jsem aspon veškeré kabely natahal v mědi, nějakých pár desítek tisíc mě už nezabije, nejsem nýmand a parazit ze státních zašíváren :D :D :D ...abych měl obě ruce levé a čekal na nějaké dotace... :love:

Však já se na těch k.rvách zahojím zasejc jinde... Bureš EET ostrouhá... :idea:

A kdo zafixoval na 2 roky nebo dýl, zapláče...ceny energií můžou spadnout až o 1/3...
https://moneymag.cz/ekonomika/11010-eko ... dni-ekonom
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 11. 12. 2018 07:55

Ale ne, i tady 8-S
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 11. 12. 2018 08:12

Kdyby komodita klesla o 1/3, v celkové ceně to bude 11%.

Btw v mém případě ten nárust položky stálý plat byl z 23 na 29 Kč měsíčně bez DPH.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrE70 11. 12. 2018 13:57

S474N píše:Pokud te BE pusti, tak "klidne" :mrgreen:


Jenom dotaz proč by mě neměla BE pustit, když například zdraží a podle § 11a. mám podle energetického zákona možnost odejít ke dni zdražení?
Mimochodem patří pod ně 3E a Ampermarket a mají online kancelář i pro doručení výpovědi.
Jinak možností na ukončení odběru je více např přepsání odběrného místa atd. V dnešní době zbytečné bu bu bu. :-D
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 11. 12. 2018 15:01

petrE70: zrejme mas nejaky problem se ctenim, problem je to, ze at mas sebelepsi duvod a stoji za tebou 1000 zakonu, tak to nikoho u BE nezajima. Vzdyt se tu o tom celou dobu bavime, staci zalistovat zpet.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrE70 11. 12. 2018 16:10

S474N: nemám problém se čtením, pouze se tu řeší,že nejsi schopen po smlouvě na dobu určitou přejít jinam. Současné smlouvy jsou na dobu neurčitou a hlavně se bavím o výpovědi z důvodu změny OP nebo ceny. Nicméně jsem podal výpověď u 3E z tohoto důvodu tak se uvidí zda budu muset postupovat nestandartně nebo to proběhne klidnou cestou.
petrE70
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků