Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 26. 8. 2017 10:47

No to jo, ale to je standardni, me jde o ten VIP tarif pro EP klienty :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Markil 26. 8. 2017 14:05

V google za 5 vteřin... Rychlejší, než sem psát a dotazovat se...
https://www.energie-cs.cz/domacnosti/informace/produkty

a nevypadá to, že by EP měli něco extra, píší tam, že je to i pro ně ;-)
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 26. 8. 2017 19:02

Jenze ja se bavim o tarifu VIP :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod jichaj 27. 8. 2017 08:39

Vpe: proste to nekdo vyuzije nekdo ne...je to jen o tom posoudit vsechny moznosti...

Satan: erste byli vzdycky drazi...pochybuji ze ve VIP ceniku konkuruji cenou...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 28. 8. 2017 18:37

A myslíš si, ze cilovka je schopna posoudit výhodnost? Vážně? :) kdybys udělal anketu na ulici, kolik lidí ti správně odpoví na otázku, kolik platí za MWh silové elektřiny? 99% bude vědět leda to, kolik má nedoplatek nebo přeplatek (ročního zúčtování) a kolik platí za MWh (tedy to, co může ovlivnit by nedohledala většina ani s použitím internetu.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave_no 13. 9. 2017 09:07

Měl jsem VIP ceník, ten mi skončil a už běží klasický. Má cenu žádat o prodloužení? Četl jsem, že nová nabídka je nic moc... Je možné po tom ročním úvazku ukončit smlouvu hned na základě změny ceny nebo 3 měsíce?
dave_no
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 13. 9. 2017 16:24

dave_no píše:Měl jsem VIP ceník, ten mi skončil a už běží klasický. Má cenu žádat o prodloužení? Četl jsem, že nová nabídka je nic moc... Je možné po tom ročním úvazku ukončit smlouvu hned na základě změny ceny nebo 3 měsíce?

VIP ceník nyní nejde prodloužit, ale když dáš výpověď, ozvou se ti z retenčního oddělení s nabídkou lepšího ceníku než je klasický. (Mám zkušenost, že pokud by jsi o "prodloužení VIP ceníku" požádal už v lednu 2017, dostal by jsi nabídku s cenami původního VIP ceníku na další rok. Ten kdo požádal později, už byl bohužel odmítnut.)
Myslím, že už je pozdě na možnost svou výpověď odůvodnit změnou ceny, protože energie s novou cenou jsi už začal odebírat. Výpověď tak bude s obvyklou 3 měsíční výpovědní dobou.
nikko
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 15. 9. 2017 00:19

Pokud je ta zmena ceny deklarovana jako docasne zvyhodneni vip cenikem tak to ani nejde brat jako zvyseni ceny ne? :-)

(5) Zvýší-li držitel licence na obchod s elektřinou, obchod s plynem, výrobu elektřiny nebo výrobu plynu cenu za dodávku elektřiny nebo plynu nebo změní-li jiné smluvní podmínky, je zákazník oprávněn bez uvedení důvodu odstoupit od smlouvy do 3 měsíců od data zvýšení ceny nebo změny jiných smluvních podmínek. To neplatí, pokud držitel licence oznámí zákazníkovi zvýšení ceny nebo změnu jiných smluvních podmínek nejpozději třicátý den přede dnem jejich účinnosti a současně zákazníka poučí o jeho právu na odstoupení od smlouvy. V takovém případě je zákazník oprávněn bez uvedení důvodu odstoupit od smlouvy nejpozději desátý den přede dnem zvýšení ceny nebo změny jiných smluvních podmínek. Právo na odstoupení od smlouvy podle tohoto odstavce zákazníkovi nevzniká v případě zvýšení regulované složky ceny, daní a poplatků, a dále v případě změny jiných smluvních podmínek v nezbytném rozsahu z důvodu zajištění souladu s obecně závazným právním předpisem.

(6) Odstoupení podle odstavce 3 je účinné k poslednímu dni kalendářního měsíce, ve kterém bylo doručeno příslušnému držiteli licence, neurčí-li zákazník pozdější den účinnosti odstoupení. Uplatnění práva na odstoupení nesmí být spojeno s žádnými finančními nároky vůči zákazníkovi. Odstoupení, které bylo uskutečněno do 3 měsíců od účinnosti zvýšení ceny nebo změny jiných smluvních podmínek a méně než 10 dnů před koncem daného měsíce, je účinné k poslednímu dni kalendářního měsíce, který následuje po měsíci, ve kterém bylo odstoupení doručeno příslušnému držiteli licence.
vpe
Diskutér

Předchozí stránka