Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 31. 7. 2017 18:20

Pošta 3E ztratila už pátý dopis, který mi prý poslali :-)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 31. 7. 2017 18:51

U mě vše proběhlo v pořádku napoprvé a na webu vidím datum ukončení čtyř smluv k 31. 8. 2017. Asi bych měl už konečně jít uzavřít smlouvu jinam :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jirka.2 1. 8. 2017 21:54

Marek Lutonský píše:Pošta 3E ztratila už pátý dopis, který mi prý poslali :-)

Mě pro změnu už to datum zavolali, ale písemně nemám nic. A jen datum k plynu, k elektrice ho prý ještě neví. Konec tohleto jednání.
Jirka.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 14. 8. 2017 12:05

Ve stredu podane Na Porici odstoupeni od smlouvy. V patek po telefonatu obratem akceptace k 1.9. v mailu a dnes v poste. Od prvniho zrejme opravdu u Elimonu.

V ramci telefonatu pani vedela kdo vola a o co jde, jen si kontrolovala datum narozeni. Za me pozitivni a zatim bezproblemovy odchod. Na pobocce sami duchodci a bylo jich plno.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 14. 8. 2017 16:36

Vypadá to, že to 3E s tou novou "výhodnou" cenou trochu přepískli, u nového odběratele jsem pod 2/3.

Dneska mi volali z BE že mi nabízejí super ceny na úrovni velkoobchodních. Tak jsem jim říkal, že tady mám zrovna poslední smlouvu ve výpovědi a že už jsem u BE byl, takže si umím jejich ceny a obchodní praktiky živě představit. Tím z jejich strany zájem opadl.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Havers 14. 8. 2017 17:53

xls píše:Vypadá to, že to 3E s tou novou "výhodnou" cenou trochu přepískli, u nového odběratele jsem pod 2/3.


Kam jsi přešel?
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 14. 8. 2017 20:45

Ke skautům.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod maxi.cek 15. 8. 2017 13:46

Taky váhám, ale komplikuje mi to, že neznám žádného skauta :) a taky se bojím, který dodavatel bude v budoucnu dodávku zajišťovat
maxi.cek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod richtrj 15. 8. 2017 14:01

Něco se asi děje. Nový dodavatel za mě dal výpověď (od 1.10. mám být jinde) a dnes telefonát z 3-E a nabídli mi retenční cenu na 1 rok. Ceník poslat nechtěli, prý až když kývnu. Opravdu praktiky arabského tržiště :-(.
richtrj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 15. 8. 2017 14:17

Nejdřív kývnout a pak ceník není arabské tržiště, ale čeští šmejdi.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod octaviampi 15. 8. 2017 14:55

O mě se ani nepokoušeli.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod richtrj 16. 8. 2017 07:13

Dodatek: počítal jsem to a ona ta jejich retenční cena není žádná hitparáda. Můj nový dodavatel je na tom ve veřejných cenách lépe.
richtrj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 8. 2017 07:53

Doufám, že ten nový dodavatel není Halimedes...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Surik4t4 16. 8. 2017 14:36

octaviampi píše:Ve stredu podane Na Porici odstoupeni od smlouvy. V patek po telefonatu obratem akceptace k 1.9. v mailu a dnes v poste. Od prvniho zrejme opravdu u Elimonu.

V ramci telefonatu pani vedela kdo vola a o co jde, jen si kontrolovala datum narozeni. Za me pozitivni a zatim bezproblemovy odchod. Na pobocce sami duchodci a bylo jich plno.


Odstoupil jsi od smlouvy z důvodu změny ceníku od 15.8.2017 jen 6 dnů před (9.8.2017)? Myslel jsem, že to musí být nejpozději 10 dnů předem. :shock:
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 16. 8. 2017 15:31

Fixaci ceny z dtestu jsem mel do 31.8., takze vse za pet minut dvanact.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků