Simply Energy a proplacení pokuty stávajícímu dodavateli

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 7. 2017 21:46

Ozvala se mi mamka, že ji Simply Energy (http://www.simplyenergy.cz) láká do aukce. A že prý proplatí případnou pokutu za předčasné ukončení smlouvy s původním dodavatelem.

To se mi ale nějak nezdá. Jednak že by v tak konkurenčních cenách dodávky energie byl ještě prostor pro něco takového. A neobjevil jsem k tomu nic ani na jejich webu.

Ví někdo víc?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 1. 2018 11:30

Hledal jsem zkušenosti se Simplyenergy a našel svůj vlastní příspěvek. Má to totiž pokračování :)

Mamce jsem změnu nedoporučil, potom ale přišli za tchyní, která se nezeptala, podepsala smlouvu, plnou moc... a v lednu dorazila od předchozího dodavatele pokuta přes 11 tisíc za předčasné ukončení smlouvy na dobu určitou. Simplyenergy ukončili tříletou smlouvu jen půl roku po jejím začátku.

Takže tam samozřejmě volám, co teď udělají, když písemně garantovali, že změna proběhne bez jakýchkoli sankcí. Zatím to má happyend, těch 11 tisíc bez řečí zaplatí.

Peníze zatím nedorazily, ale mě vrtá hlavou, kde se v tak konkurenčním prostředí jako dodávky plynu dá u dvouleté smlouvy najít taková částka. Vždyť měsíčně se tady platí jen kolem 1300 Kč včetně distribuce.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků