Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 23. 8. 2017 14:10

Muzete mi tedy nekdo vygenerovat pozvanku? kdyztak PM .. diky
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 23. 8. 2017 14:32

for.ce píše:Jo takhle, takze bez doporuceni nema novy zakaznik sanci. :-S

Skautů je plno, takže se stačí ptát v okolí a pokud neznáš osobně někoho sám, určitě bude znát někdo ze známých nebo jejich známých... Mě to taky nějaký čas trvalo, ale nakonec jsem našel.
(Nějakým způsobem je do toho přes skauty zapojen i Pionýr, takže se lze asi nějak přihlásit i přes ně: http://www.pionyr.cz/clenove/spolecnaenergie)

-- 23. 8. 2017 15:38 --

@Taki: díky za ten mail, kde jsou zajímavé informace. Ale možná jsi ho "anonymizoval" zbytečně až moc :-D Některé věci mají i na webu. Např. že Junák dostává 25 Kč za každou spotřebovanou MWh najdeš úplně veřejně tady: https://www.skautskaenergie.cz/novinky/ ... ie-kostce/
A mj. jsou tam ke stažení smlouvy mezi Junákem, Cetropolem, TGI vč. vzorové koncové zákaznické smlouvy v příloze. Takže jsem našel to, co mě zajímalo ;-)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 23. 8. 2017 16:04

Markil píše:... najdeš úplně veřejně tady: https://www.skautskaenergie.cz/novinky/ ... ie-kostce/
A mj. jsou tam ke stažení smlouvy mezi Junákem, Cetropolem, TGI vč. vzorové koncové zákaznické smlouvy v příloze...

Vzorové koncové zákaznické smlouvy na webu skautské energie nejsou úplné, chybí Příloha č.2 Smlouvy o poskytování služeb.

Nový odběratel skautské energie obdrží poštou následující dokumenty:
- Smlouva o poskytování služeb (elektřina a plyn)
- Obchodní podmínky dodávky
- Plná moc pro Centropol o zastupování podepsaná společností Terra Group
- Předsmluvní informace pro zákazníky - spotřebitele pro účely uzavření Smlouvy o poskytování služeb
- Změny Obchodních podmínek dodávky, Předsmluvní informace, Pravidel programu Rodina Centropol a Pojistných podmínek v rámci programu Jistota
- Ceník
- Příloha č.2 Smlouvy o poskytování služeb
- kopie podepsané plné moci od zákazníka pro Terra Group s podpisem Terra Group
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 4. 9. 2017 12:47

Dorazila mi smlouva s uvedenými dokumenty. Netrvalo to tedy ani ty dva týdny.

Teď už jen čekám, až mi přijde předpis záloh od Centropolu.

Jinak ta příloha 2 je docela podstatná - je tam dost vyjímek ze Všeobecných podmínek:
Přílohy
Priloha2-page-001.jpg
Priloha2-page-002.jpg
Markil
Nadšenec


Odeslat příspěvekod Taki 20. 9. 2017 14:14

Elektřina se nám trochu doku<>vila, ale zřejmě půjde i u ostatních nahoru (viz Fosfa).
D01,02d z 0833/0833 na 0943/0943 => + 13%
D25,26d z 1000/0675 na 1090/0765 => + 9 / 13%
D55,56d z 1050/0795 na 1162/0907 => + 11/14%

Plyn příjemně překvapil... tam jsem čekal větší navýšení..

A ještě zajímavý postřeh.. Na novém oficiálním webu zatím žádné info o novém ceníku...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 20. 9. 2017 15:24

Zdražení samozřejmě není příjemné, ale asi to budou férové ceny. Jsem rád, že to zase nemusím měnit. Aspoň to není víc než + 50 % jako u 3E.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod mar.us 20. 9. 2017 15:28

Hmm, ted kdyz ceny rostou, je vyhodnejsi uzavirat smlovy pres aukce a na dobu urcitou alespon dva roky.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 07Petr 21. 9. 2017 10:29

Na http://byznys.ihned.cz/c1-65888290-doma ... at-procent píšou, že zvýšení by mělo být na příští rok o 2-3 %.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 9. 2017 11:06

ha ha, mozna prumerne...ale u me to vychazi skoro o 10%...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 21. 9. 2017 13:36

Však tam píšou, že to bude několik procent z celkové ceny. Protože se mění jen cena silové elektřiny, ne další složky, celková fa o 10 % asi nenaroste.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 9. 2017 15:41

Takze...VT/NT 890/690 Kc/Mwh ted u Carbounion..pristi rok u skautu ( nic levnejsiho ted neni) o 1700kc/rok vic...rocni platba cca 17 000kc...to je tech 10% z celkove platby
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod andreasbaader 19. 10. 2017 06:50

Pokud by mel nekdo moznost ziskat pozvanku ke Skautske energii, byl bych neskonale rad. Dekuji.
andreasbaader
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 10. 2017 08:12

Dcera kolegyně z práce je ve skautu, tak mi to zařídila. Jen je to čerstvě 18 letá slečna a tak je ke všemu, o co ji pořádají rodiče, poněkud "laxnější", takže to chce ji trošku namotivovat. Už jsem takhle pro známého pár pozvánek sehnal, dohodl jsem se s ní na ceně 100 Kč za pozvánku a i tak to trošku "drhne". Ale jestli chceš, pošli mi SZ.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morgun 4. 11. 2017 08:21

Ak by mal niekto moznost poslat pozvanku, prosim napiste mi SZ.
Dakujem
morgun
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků