E.ON - akce 500 Kc Datart / 300 Kc Damejidlo

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 2. 9. 2017 18:01

E.ON rozjel akci pro klienty, kteri nejsou jejich. Staci vyfotit stavajici vyuctovani a poslat a jako odmenu clovek obdrzi bud 500 Kc poukaz do Datartu nebo 300 Kc u Damejidlo.

:arrow: http://vyfotfakturu.cz/

Vzhledem k tomu, ze vetsinu udaju (z distribucniho uzemi E.ON) jiz stejne maji, tak nevidim problem v "ziskani kontaktu". Takze jsem to zkusil vyplnit a poslat a jsem zvedav, jestli to dodrzi, protoze mou cenu neprebiji zcela urcite.

Podminky akce:
:arrow: http://vyfotfakturu.cz/docs/podminky-so ... akturu.pdf

Jako jediny "hacek" v podminkach vidim zde:
Nárok na dárkový poukaz vzniká zákazníkovi poté, co bude úspěšně telefonicky kontaktován ze strany E.ON Energie, a.s., a to za účelem předložení nezávazné nabídky na produkt dodávky elektřiny/plynu.

Bohuzel vec, kterou clovek nemuze ovlivnit, nicmene predpokladam, ze si nechteji delat zbytecne ostudu, takze uvidime :)
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 9. 2017 18:07

Dnes rovnou volali, kam maji poslat darek od Datartu. Ani se nesnazili nic nabizet. Diky za tip.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 9. 2017 18:51

Taky volali a jelikož nic konkurenceschopného nabídnout ani nemohli, taky mi rovnou poslali 500 Kč do Datartu. :)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 7. 9. 2017 18:54

To posilaji postou nebo emailem?
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 7. 9. 2017 21:30

Zajimave, u me porad nic.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod mar.us 8. 9. 2017 07:44

Prislo ti emailem potvrzeni, ze jim byla dorucena faktura?
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 8. 9. 2017 10:43

V předmětu e-mailové zprávy od nich stojí: "Děkujeme. Faktura nám přišla a Vám brzy přijde dárek"
To bych považoval za celkem jednoznačný příslib k plnění, byť v e-mailu se dále uvádí "...A ať už se rozhodnete jakkoliv, po telefonátu Vám ihned odešleme na e-mail vybraný dárek v podobě voucheru a Vy si užijete Vaši odměnu", což odpovídá i podmínkám akce.
No nic - pokud by mi nevolali, tak jim zavolám, že mi mají zavolat nebo pošlu ještě i fakturu za plyn. Nebo jim to tam budu posílat tak dlouho, až mi zavolají..

PS.: Přítelkyně rodiče teď k 1.9. přešli od nich s elektřinou, tak už nejsou asi týden jejich klienty a tím pádem splní podmínky akce. Ze srandy to zkusím taky na přítelkyni. Fakturu ještě (pochopitelně) nemají, tak jí nahradím ceníkem nového dodavatele nebo smlouvou :-D
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 8. 9. 2017 22:44

Na FB mi nejaka jejich soudruzka tvrdila, ze pry obvolavaji do 4 dnu.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod zivan 12. 9. 2017 11:30

Prisel mi email s nabidkou a dodatkem, ze ta nabidka ale neni lepsi, ne muj stavajici dodavatel. Zadny telefonat. Podle podminek bez telefonatu nebude ani darek? To jsou vycurane podminky...
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 9. 2017 11:42

Mně volali včera.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Taki 12. 9. 2017 11:49

Patriku, kdys' to Ty vyplňoval?
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 9. 2017 13:28

Myslím, že v pátek
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Taki 12. 9. 2017 13:49

Hmm. já taky v pátek a zatím nic. Zkusím počkat do čtvrtka, pak jim ještě pošlu plyn a pokud se neozvou, tak jim napíšu, že čekám na telefonát..
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 12. 9. 2017 14:20

Já se tuším zaregistroval ve čtvrtek či pátek a do dnešního dne žádný kontakt z jejich strany a přitom mám ČEZ, tak bych předpokládal, že dražší jak ČEZ není skoro nikdo. Netuším tedy, dle jakého "klíče" volají..
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 12. 9. 2017 14:45

Já jsem na akci odpovídala 7.9., fakturu jsem odesílala 8.9. a dnes kolem poledne telefonát z EONu. Nemohou mi nabídnout nic lepšího než mám (mám nízkou spotřebu), možná po rekonstrukci (ruším plyn, bude indukce a el. trouba. Ozvou se po novém roce, kdy už budu moci zjistit, jak moc se zvýšila spotřeba. Na závěr říkal, že voucher dorazí e-mailem. Za mne OK.
elinor
Návštěvník

Další stránka