E.ON - akce 500 Kc Datart / 300 Kc Damejidlo

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 2. 9. 2017 18:01

E.ON rozjel akci pro klienty, kteri nejsou jejich. Staci vyfotit stavajici vyuctovani a poslat a jako odmenu clovek obdrzi bud 500 Kc poukaz do Datartu nebo 300 Kc u Damejidlo.

:arrow: http://vyfotfakturu.cz/

Vzhledem k tomu, ze vetsinu udaju (z distribucniho uzemi E.ON) jiz stejne maji, tak nevidim problem v "ziskani kontaktu". Takze jsem to zkusil vyplnit a poslat a jsem zvedav, jestli to dodrzi, protoze mou cenu neprebiji zcela urcite.

Podminky akce:
:arrow: http://vyfotfakturu.cz/docs/podminky-so ... akturu.pdf

Jako jediny "hacek" v podminkach vidim zde:
Nárok na dárkový poukaz vzniká zákazníkovi poté, co bude úspěšně telefonicky kontaktován ze strany E.ON Energie, a.s., a to za účelem předložení nezávazné nabídky na produkt dodávky elektřiny/plynu.


Bohuzel vec, kterou clovek nemuze ovlivnit, nicmene predpokladam, ze si nechteji delat zbytecne ostudu, takze uvidime :)
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 9. 2017 18:07

Dnes rovnou volali, kam maji poslat darek od Datartu. Ani se nesnazili nic nabizet. Diky za tip.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 9. 2017 18:51

Taky volali a jelikož nic konkurenceschopného nabídnout ani nemohli, taky mi rovnou poslali 500 Kč do Datartu. :)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 7. 9. 2017 18:54

To posilaji postou nebo emailem?
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 7. 9. 2017 21:30

Zajimave, u me porad nic.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 8. 9. 2017 07:44

Prislo ti emailem potvrzeni, ze jim byla dorucena faktura?
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 8. 9. 2017 10:43

V předmětu e-mailové zprávy od nich stojí: "Děkujeme. Faktura nám přišla a Vám brzy přijde dárek"
To bych považoval za celkem jednoznačný příslib k plnění, byť v e-mailu se dále uvádí "...A ať už se rozhodnete jakkoliv, po telefonátu Vám ihned odešleme na e-mail vybraný dárek v podobě voucheru a Vy si užijete Vaši odměnu", což odpovídá i podmínkám akce.
No nic - pokud by mi nevolali, tak jim zavolám, že mi mají zavolat nebo pošlu ještě i fakturu za plyn. Nebo jim to tam budu posílat tak dlouho, až mi zavolají..

PS.: Přítelkyně rodiče teď k 1.9. přešli od nich s elektřinou, tak už nejsou asi týden jejich klienty a tím pádem splní podmínky akce. Ze srandy to zkusím taky na přítelkyni. Fakturu ještě (pochopitelně) nemají, tak jí nahradím ceníkem nového dodavatele nebo smlouvou :-D
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 8. 9. 2017 22:44

Na FB mi nejaka jejich soudruzka tvrdila, ze pry obvolavaji do 4 dnu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 12. 9. 2017 11:30

Prisel mi email s nabidkou a dodatkem, ze ta nabidka ale neni lepsi, ne muj stavajici dodavatel. Zadny telefonat. Podle podminek bez telefonatu nebude ani darek? To jsou vycurane podminky...
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 9. 2017 11:42

Mně volali včera.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 12. 9. 2017 11:49

Patriku, kdys' to Ty vyplňoval?
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 9. 2017 13:28

Myslím, že v pátek
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 12. 9. 2017 13:49

Hmm. já taky v pátek a zatím nic. Zkusím počkat do čtvrtka, pak jim ještě pošlu plyn a pokud se neozvou, tak jim napíšu, že čekám na telefonát..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 12. 9. 2017 14:20

Já se tuším zaregistroval ve čtvrtek či pátek a do dnešního dne žádný kontakt z jejich strany a přitom mám ČEZ, tak bych předpokládal, že dražší jak ČEZ není skoro nikdo. Netuším tedy, dle jakého "klíče" volají..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elinor 12. 9. 2017 14:45

Já jsem na akci odpovídala 7.9., fakturu jsem odesílala 8.9. a dnes kolem poledne telefonát z EONu. Nemohou mi nabídnout nic lepšího než mám (mám nízkou spotřebu), možná po rekonstrukci (ruším plyn, bude indukce a el. trouba. Ozvou se po novém roce, kdy už budu moci zjistit, jak moc se zvýšila spotřeba. Na závěr říkal, že voucher dorazí e-mailem. Za mne OK.
elinor
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků