Dotazy na správce fóra

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 17. 10. 2016 16:56

Asi jediny. IE ve Win10 to nedela.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod lukaszv 17. 10. 2016 21:01

FF 47.0.1 v pořádku.
lukaszv
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noxik 18. 10. 2016 17:06

Panove dekuji za reakce, tak asi bude chyba v mem predoplnkovanem firefoxu.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 1. 2017 16:21

Jeste se zeptam, je mozne se v mobilni verzi m.finexpert.cz dostat z hlavni stranky primo do diskuze pod konkretnim clankem? Ja vzdycky musim nejdriv do prislusneho clanku a odtamtud teprv do jeho diskuze, coz zdrzuje. Kdyz na hlavni strance klepnu primo na cislo s poctem prispevku v diskuzi, otevre se mi clanek a ne diskuze. Dela mi to v ruznych prohlizecich na PC i mobilu.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 11. 1. 2017 18:40

Bohužel, nejde to. Funkcionalita na WWW stránkách šla do pr*ele v okamžiku, kdy se masově začlo přecházet na "řídký design" ve jménu podpory mobilních zařízení. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 1. 2017 19:12

Podpory? Spis nepodpory, predchozi textova verze sla na malem displeji cist lip. Ono toho asi nefunguje vic, nenasel jsem prihlaseni v netextove verzi, zobrazeni poctu prispevku u 2. az 4. clanku tamtez, atd. Neco je mozna mohi neschopnosti, ale jinak asi ne vse funguje idealne.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlaj 11. 1. 2019 18:49

Existuje nějaká adresa tohoto fóra v doméně autorevue.cz, nebo mohla by být vytvořena, když web https://forum.finexpert.e15.cz používá certifikát *.autorevue.cz ?
Vlaj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 14. 5. 2019 19:46

Dá se nějak "skrýt" celé vlákno? Dát si uživatele do nepřátel mohu, ale jde to udělat i s vláknem ať se neplete mezi ostatní?
Chápu, že je super mít vlákno, kde se troll vyřádí a duševně pomalejší mu v tom sekundují, ale ruší to.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 14. 5. 2019 19:48

To je dan za demokracii a svobodu slova, mel by sis spis zvyknout.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neosobně 14. 5. 2019 20:24

Celé naše uliční forum přispěvatelů žádá jednomyslně tvrdý trest pro rozvraceče, samozvance, ztroskotance a zaprodance! Žádáme klid ku klidné diskuzi ! Žádáme obnovení místního Ouřadu pro tisk a informace (cenzuru)
Jináč se fšichni přesuneme jednomyslně na facebok, kde již působí tak nějak demokraticky cenzura :!:
To podpisujeme svobodně a jednomyslně "fšichni tuná" 8-D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 15. 5. 2019 11:55

razputyn píše:To je dan za demokracii a svobodu slova, mel by sis spis zvyknout.

Ale já jsem rád za demokracii a svobodu slova - pokud to jinak nejde, holt budu to vlákno přeskakovat. Ale pokud bych mohl využít své svobody, tohle vlákno mutnout, rád bych to udělal.
Mimochodem, mi nevadí kecy neosobněho, každý má právo na svůj názor (a toho si mutnu). Já mám jen osobní obrovský problém s "diskutéry", kteří neustále krmí trola a to i potom co se odkopal.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 15. 5. 2019 12:05

Svoboda slova je, ze kdejaky "neosobne" si zde muze zalozit tema a psat tam co uzna za vhodne. Svobodou slova neni nutnost trpet blba a jeho stale dokola opakovane hlouposti bez spetky logiky.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 15. 5. 2019 12:09

Trpet? Nemas prece zadnou povinnost to cist, natoz pritom trpet.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 15. 5. 2019 12:58

Treborit: ale i ten blb má právo na svůj názor a podívej se kolik lidí na něj reaguje:
- buď je to zajímá a to, že to nezajímá tebe je jen tvůj problém
- nebo jsou stejně blbí jako on a bez jejich pomoci by byl dávno na straně deset
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 15. 5. 2019 14:21

je to na majiteli tema (spravci tema), pokud maze, bude mazat uplne hlouposti nebo nekomu zakaze pristup, je to vporadku, neni to nesvoboda slova.

-- 15. 5. 2019 14:25 --

svoboda slova neni o tom, ze kazdy musi mit moznost napsat svuj slint na tvoji zed ... svoboda slova je o tom, ze tvoji zed nikdo nezboura nebo ti nezakaze si ji postavit .. ostatni te ale tolerovat nemusi ...
treborit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků