Blokace VPN

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 18. 3. 2018 20:29

Nějaký "administrátor" zabanoval všechny, kteří přistupují z české IP adresy jedné (možná více) VPN. Může mi někdo vysvětlit tu logiku? Chodím tedy odjinud, ale proč nechápu :-(
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 18. 3. 2018 20:42

Take mam zablokovane dve z mych IP adres. Ale ostatni me IP adresy jsou sdilene, ty se neodvazi zablokovat.
8-)
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 19. 3. 2018 15:13

No ty jsi opravdu jiný případ ;-).
Já nemám zablokovanou žádnou IP - zablokovaná je jedna z adres na VPN - to nedává žádný smysl, Uživatel, který ji používá se prostě přepne na jinou.
Pokud chtějí zablokovat celou VPN - OK - nechápu, ale mají na to právo
Takhle jenom uměle zvyšují počet "zahraničních" návštěvníků - možná to potřebují pro "podvádění " s cílovkou pro reklamu, jiné využití mne nenapadá.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 19. 3. 2018 15:40

Ale ne, tady proste dostane opravneni k BANovani pres IP adresu kazdy nouma, tim nemyslim finexpert, ale treba autorevue a mobilmania, kdyz se rozhodnou nekoho BANovat, tak zaBANuji i jeho IP, neresi jestli je to VPN, me jednou zaBANovali na autorevue i sdilene IP co pouziva Vodafone, O2 a T-M a tim zaBANovali pristup skoro polovine uzivatelu, to byla dobra sranda.
:D
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aaischa 28. 3. 2018 23:11

Tak uz se na vsecky fóra e15 taky nedostanu :( moje vpn je taky na seznamu banu.. Fakt nechapu.. No chodim dal na fora kde se takovyhle blbiny nedelaj.. Skoda
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 29. 3. 2018 20:13

Jaky VPN to pouzivate?
taylor729
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků