Dotazy na správce fóra

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 15. 5. 2019 16:26

Treborit: ale já s tebou nejsem ve sporu, já si trvám na tom, že má právo na názor. Jestli TADY, to je jiná diskuse - můj soukromý nazor je, že je na špatném fóru, ale podle množství reakcí soudím, že je tady správně a já (i ty ;-)) se mýlím - spoustu lidí zajímá - proto jsem vznesl dotaz, zda existuje možnost, jak nastavit, aby mne to otravovalo co nejméně. Chápu majitele, že takto "zajímavé vlákno" nesmaže.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 6. 6. 2019 14:17

zmizel mi už 2x podpis, žádná SZ, mail nic akorát teď vídím v textu podpisu poslední varování jinak BAN, bez podpisu, nevím na koho se tedy obrátit, může mě někdo z administrátorů kontaktovat třeba přes SZ? Díky
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 6. 2019 14:20

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 6. 6. 2019 14:40

hmm, nějaký nový přístup ? :-) Když se podívám třeba na rubriku počítače tak mám někdy dojem, že někteří si z toho dělají zdarma annonci a neděje se vůbec nic.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 6. 2019 14:48

Jestli jsem správně pochopil vyjádření hlavních administrátorů, tak někoho upozornili ve smyslu, že "takhle ne" no a ten neměl nic lepšího na práci, než odpovědět ve stylu "ale na Finexpertu to má každej".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod outlier 17. 6. 2019 10:26

Na stránce finexpert.e15.cz se přestala aktualizovat poslední témata tohohle fóru, už je to tak celkem dlouho...
outlier
Diskutér

Předchozí stránka