Diskuze o administrovani

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Libi se vam administrace tohoto fora ?
Ano 2 %  12%  [ 2 ]
Ne 14 %  87%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 16

Odeslat příspěvekod Marc159 28. 9. 2008 20:09

sniper76 píše:Mohu s klidným svědomím říci, že diskuse na finexpert.cz jsou na slušné úrovni. Zastávám názor, že admin je na každém fóru ten, kdo určuje jeho serióznost. Zkuste fórum, na elektrika.cz a zjistíte, že jste tu jak v ráji (tam se admin s ničím nepáře). Nebo znáte někdo kvalitnější fórum zaměřené na peníze? Rád se tam občas kouknu.

Na elektrika.cz přispívám a jen tak "z výkopu" mi tam ještě nikdo nic nesmáznul. Ale klidně se rozepiš...
Marc159
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zelvotron 28. 9. 2008 21:09

elektrika.cz je to fórum namachrovanejch řemeslníků, kde 99% odpovědí zní zavolejte si elektrikáře, nebo nebudeme vám radit, protože na nás zadarmo vyzvídáte, nebo takový moudra, že multimetry by neměly bejt volně prodejný? :D
zelvotron
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marc159 28. 9. 2008 22:23

zelvotron: Nejsem proti. Jen opakuji, že ačkoli nejsem elektrikář, tak mi tam nikdo nesmazal téma a ani ho nezamkl. Takovou drzostí tam nikdo neoplývá. Asi tam nejsou tak namachrovaní jako tady.
Marc159
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sniper76 29. 9. 2008 12:58

Takže k fóru elektrika.cz
1)S tím, že tam je dost namachrovanejch elektrikářů souhlasím
2)Jako elektrikář jsem se tam dozvěděl spoustu užitných věcí, a o to jde. Stejně tak jsem si doplnil část znalostí o penězích na tomto fóru.
3)Když jsem se tam pustil do diskuse s panem Horským a vznikl názorový rozdíl, pan Horský informoval admina a téma bylo do 1hod. smázáno.
4)to zelvotron: pokud si na elektrika.cz zadáš mé jméno, zjistíš, že s těmi namachrovanci dost nesouhlasím. Naopak třeba pan Beláň tam sype jen to jak to má být a ne své pocity(většinou) a takové osobnosti uznávám.
sniper76
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jouda.II 29. 9. 2008 16:31

Gratuluju Ropovi k získání ranku VIP uživatel.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doktor Hause 29. 9. 2008 16:34

To se někdo má. Škoda,že už jsem tu bombu poslal :D :D
Rop je fašistická svině . Až do Banu neodvolám.
Doktor Hause
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 9. 2008 16:51

Udělení banu pro uživatele Petr1968 bylo přehodnoceno jako unáhlené, ban byl proto odstraněn a nastavena hodnost Poslední varování.
Deleted user

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků